Alcatraz
Enquête

Hoeveel concerten in het Rotterdamse stadion De Kuip heb jij bijgewoond?

meer dan tien
negen of tien
zeven of acht
vijf of zes
vier
drie
twee
één
nul

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 juli:
  • Halestorm
  • 4 juli:
  • Hemelbestormer
  • 5 juli:
  • Hellmond Open Air
  • Anger Machine, None Shall Fall, Man as Plague en Disquiet
  • Destruction, Horizon Ignited, Lies, Vengeance, Jitizer, She's got Balls, Zubzero, Drovich
  • Overkill en Vicious Rumors
  • Therapy?
  • 6 juli:
  • DragonForce
  • Pirate Metal Party
    2 augustus:
  • Undeath en Celestial Sanctuary
  • Wacken Open Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Colin Edwin (Porcupine Tree) - 55
  • Hermann Hesse (auteur)† - 148
  • Johannes Eckerström (Avatar) - 39
  • René Rutten (The Gathering) - 53
  • Roy Bittan (Bruce Springsteen) - 76

Vandaag overleden:
  • Natasha Shneider (Queens Of The Stone Age) - 2008
Review

Insanity Alert - Second Opinion
Jaar van release: 2013
Label: Glorious Thrash Records

Insanity Alert - Second Opinion

Kort maar krachtig; dat zal het viertal van Insanity Alert voor ogen hebben gehad bij het schrijven van de nummertjes van dit Second Opinion. De zes songs waarvan de langste net twee minuten duurt, hebben een gezamenlijke speelduur van nog geen tien minuten, maar dat zegt niets over de energie en intensiteit waarmee ze worden gebracht. De mannen uit Innsbruck Oostenrijk zijn geïnspireerd door S.O.D., Municipal Waste, DRI, Toxic Holocaust en vele andere keiharde thrashers. Dat hoor je, want de nummertjes van Second Opinion hebben best wel wat weg van ingekorte tracks van bijvoorbeeld Municipal Waste en Toxic Holocaust. Het hakt, beukt met snerpende gitaren en fantastische krijsvocalen, en werkt daarmee net zo goed als een lied van een minuut of vijf.

Echte minpunten zijn dan er ook niet te ontdekken op dit Second Opinion. Op de speelduur na, want wanneer je net lekker aan het headbangen bent, is het al tijd voor de volgende track en voor je er goed en wel erg in hebt, is de plaat al afgelopen. Jammer, maar het smaakt wel heel erg naar meer. Goed voor een instant dosis energie.

Tracklist:
1. Strength Of The Insane
2. Slimer's Revenge
3. Arac Attack
4. The Infected Zone
5. Twist-Off Betrayal
6. March Of The Mentally Ill

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 18 december 2013

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.