Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
Geen concerten bekend voor 22-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christian "Chris" Gruber (Elis) - 48
  • Conny Bloom (Hanoi Rocks) - 56
  • Corey Beaulieu (Trivium) - 42
  • Corinne Russell (model) - 62
  • Fabio D'Amore (Pathosray) - 39
  • Gordon Fordyce (producent) - 67
  • Luis Goulão (Shadowsphere) - 51
  • Rowan Robertson (Dio) - 54
  • Sen Dog (Cypress Hill) - 60
  • Urmas Alender (Ruja)† - 72
  • Ville Valo (HIM) - 49
Review

Insanity Alert - First Diagnosis EP
Jaar van release: 2012
Label: Eigen beheer
Insanity Alert - First Diagnosis EP
Naar Tirol verhuizen. Je moet er maar opkomen. Wat Kevin van The Apers’ redenen zijn geweest, hebben we nog niet gevraagd, maar wij vermoeden dat hij niets liever wil dan Oostenrijkse barbaren wat metalbeschaving bijbrengen. Er moet toch iemand zijn om de zaken recht te zetten in het land dat hooguit bekend staat om een handvol blackmetalbands en folkrommel. Aan Insanity Alert om daar eens verandering in te brengen.

Insanity Alert heeft wat dat betreft nog een lange weg te gaan. De eerste diagnose luidt dat ze in elk geval een lekker potje kunnen spelen. Liefhebbers van onder andere Municipal Waste en Nuclear Assault zouden in elk geval deze band eens een kans moeten geven. Dit eerste EP’tje is kort, maar geeft een prima indruk. Niet in de laatste plaats vanwege de hilarische cover van Iron Maiden’s Run To The Hills, maar ook de eigen songs zijn best aanstekelijk. Daarnaast zijn ze precies zoals je van thrash/crossover kan verwachten: korte energiestoten en lekker om eens op tekeer te gaan.

Kevin heeft duidelijk niet de eerste de beste lui met een instrument om zich heen verzameld. Spelen kunnen ze! Dat wil niet zeggen dat First Diagnosis een meesterwerk is. Het luistert lekker weg, en dat is een goed teken. Een prima indruk voor een EP van ruim tien minuten.

Tracklist:
1. Glorious Thrash
2. Blood Beach
3. Straight Jacket Mosh
4. Braincell Massacre
5. Crucified By Zombies
6. Run To The Pit

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 10 december 2012

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.