Bibelot, Dordrecht
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Siyahkal en Grotto
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • Sunn O))) en Natasa Grujovic & Steve Moore
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • Uncle Acid & the Deadbeats en Rezn
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
  • 24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs en Maha
  • Possesssed en The Heritance
    18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Amber Webber (Black Mountain) - 46
  • Ashley Shadow (The Organ) - 46
  • Dirge Rep (Enslaved) - 50
  • Dizzy Reed (Guns N' Roses) - 63
  • Domenik Papaemmanouil (Agrypnie) - 43
  • Glen Benton (Deicide) - 59
  • Ken Andrews (Failure) - 59
  • Marc Canlers (Monolithe) - 49
  • Pablo J. Tammen (Human Fortress) - 47
  • Paul McCartney (The Beatles) - 84
  • Pavel Slíva (Salamandra) - 53
  • Roger "Infernus" Tiegs (Gorgoroth) - 54
  • Tamás Schrottner (Ektomorf) - 48
  • Vadim Pruzhanov (Dragonforce) - 44

Vandaag overleden:
  • Gerry Bron (producent) - 2012
Review

Steengruis - Armageddrol
Jaar van release: 2010
Label: Sevared Records
Steengruis - Armageddrol
Herrie in de moerstaal juig ik van harte toe. Het nadeel is echter vaak wel dat de teksten bijna nergens over gaan en bovendien is het risico er altijd dat het een soort sinterklaasrijmelarij wordt. Dat is in bijvoorbeeld het Engels ook wel een beetje het geval, maar het valt toch meer op in het Nederlands. Steengruis brengt op zijn debuutplaat Armageddrol een krap half uurtje Nederlandstalige grindcore met Vlaams dialect. En ook hier zijn de grappig bedoelde teksten niet van een bijster hoog niveau, maar met een stuk in de kraag is het allemaal best amusant.

Muzikaal gezien zit het wel snor bij Steengruis, maar verwacht geen hoogvlieger qua originaliteit: polka’s, afgewisseld met death- en grindstukken, riffs die niet echt blijven hangen en een redelijk standaard grunt. Helaas zijn de grindcorestukken in de minderheid en klinkt alles eigenlijk een beetje tam. Dit is echter voornamelijk aan de productie te wijten, die erg donker en vlak is, dus wat meer hoge tonen zouden zeker niet misstaan. Graag zou ik wat meer nummers hebben gezien in de trend van M&M of Where The Fuck Is Tom Jones?!, waarbij het gaspedaal wel lekker ingetrapt wordt.

Tja, als dan de balans opgemaakt wordt, blijft er bijster weinig over om echt enthousiast over te worden. Het idee van Nederlandstalige grindcore is leuk, maar in deze uitvoering is het een magere voldoende. Alleen kopen als je echt in een deuk ligt om de humor van bands als Cliteater en Rompeprop en je niet veel waarde hecht aan originaliteit of productie.

Tracklist:
1. Keutel Ping-Pong
2. Facial Humiliation
3. Den Beer
4. De Lange Zwabber
5. Smegmamama
6. Laura Lynn
7. Honger
8. Where The Fuck Is Tom Jones?!
9. Smoel Vol Kak
10. M&M
11. D.E.B.I.E.L.
12. Naakt Dansen
13. De Pfaffs
14. Bakkes Vol Bloed
15. Kutschurft
16. Miss België

Score: 60 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 17 december 2010

Steengruis - Armageddrol
Reactie van OLd Mhb op 17-12-2010 om 17:32u

Soms verdenk ik jullie, Nederlanders,Hollanders, ( kaaskoppen ) en alle vlaamse nicknames die we jullie toeschrijven van teveel vaderslandsliefde en het benadelen van de Vlaamse metalcultuur in zoverre dat die er is.

In dit geval heb ik ongelijk. 60 ten 100 ??? voor dit voorbeeld van kaka en pipi die men beerput nog niet waard is.

Nondedju zeg, ga dan liever ontererecht schijten op goeie vlaamse bands in plaats van deze zeikseulen op te hemelen.

We weten tenslotte al langer dat we best zelf eerst eens naar een Vlaamse band luisteren die hier een rotte kritiek kregen voor we zelf een oordeel vellen.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.