Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Hatred (DE) - Destruction Manual
Jaar van release: 2010
Label: H´art
Hatred (DE) - Destruction Manual
Als je ooit een band gaat oprichten, maar je hebt geen idee hoe je die wilt noemen, dan heb ik een goede tip. Noem jezelf Hatred. Geen originele naam, want deze is tientallen keren in gebruik genomen, maar niemand die daar nog om maalt. De enige voorwaarde om deze naam te gebruiken is dat je geen hol geeft om vernieuwing en spuugt op alles dat met progressie te maken heeft. Beuken is het devies!

Dat is exact waar dit Duitse Hatred zich aan houdt. Welke Duitse Hatred hoor ik je nog vragen? Deze band bracht in het verleden al twee albums, genaamd Soulless en Madhouse Symphonies uit, en deelde het podium met bijvoorbeeld Testament, Annihilator en Destruction. Op het nieuwe Destruction Manual wijkt Hatred niet van de oude paden af. Volgens Duitse traditie is het agressieve thrash metal, maar met een behoorlijk gevoel voor melodie. De zanger is een typische schreeuwlelijk. Af en toe gooit hij er nog een grunt doorheen, maar het snauwwerk maakt weinig indruk op me.

De muziek zelf zit wel iets beter in elkaar. Met name het soleerwerk en de songs waarin nog redelijk van tempo gewisseld wordt, zijn redelijk interessant. Zo vallen onder andere Submissions Of The Uncontrolled en Speak Of The Devil in de smaak. Echt daverend wordt het nergens en als je tegenwoordig niets hebt wat je kan onderscheiden van al die andere Hatredjes, zul je nooit ver komen. Destruction Manual is een aardig album. Leuk voor als je de band kent of nog nieuw bent in de thrash metalscene, anders voegt het niets toe.

Tracklist:
1. United
2. Ratter Of Hell
3. Run Amok
4. Black Sun Prophecy
5. Moshpit Ritual
6. Porker`s Revenge
7. Submissions Of The Uncontrolled
8. Speak Of The Devil
9. Metal Bastards
10. Smash `Em
11. Franconian Speed

Score: 65 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 14 december 2010

Hatred (DE) - Destruction Manual
Reactie van Sjappie op 14-12-2010 om 20:06u
Score: 1 / 100

Heil Satan en fuck Hatred, wat een gedateerde, onnodige en verschrikkellijke wanhoopspoging waar ik van walg!!

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.