Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Seven Days Remain - Seven Days Remain
Jaar van release: 2010
Label: Eigen beheer
Seven Days Remain - Seven Days Remain
Het Heerlense Seven Days Remain heeft iets fraais voor elkaar gekregen. Met hun gelijknamige debuut-EP hebben ze de lat al zo hoog weten te leggen, dat dit nu al hoge verwachtingen schept voor toekomstig materiaal. Dit kan een last zijn, maar aan deze selectie van vijf nummers te horen, heb ik in ieder geval het volste vertrouwen dat dit helemaal goed gaat komen.

De band brengt een mengeling van death metal, metalcore en een vleugje grindcore. Namen als Hatesphere, oude Lamb Of God en zelfs Fear Factory zijn de eersten die in mij opkomen als ik het besluister, zonder dat het schaamteloos gekopieerd is. De Limburgers maken het eigen, komen met interessante songstructuren en weten de spanningsboog in de nummers te vast te houden. En dat is knap als een jonge band dit al zo snel in de vingers heeft.

Om Seven Days Remain meteen als ‘’Nederlands hoop in bange metaldagen’’ te bombarderen gaat nog een stapje te ver. Toch hebben de Limburgers het in zich om heel groot te worden. Om nu al zo’n professioneel geluid te tonen is simpelweg klasse. Dit komt zelfs tot uiting in het artwork, dat simpelweg briljant is. Ze zijn al ver en kunnen alleen nog maar groeien na deze monsterlijke EP. Een band om de gaten te houden.

Tracklist:
1. Leaving This Life
2. Close The Door
3. Kingdom Come Undone
4. An Introduction To Hate
5. The Stampdown

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 19 oktober 2010

Seven Days Remain - Seven Days Remain
Reactie van Een Metalfan op 24-10-2010 om 14:44u

Zo dit klinkt goed! Ben benieuwd naar een vervolg

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.