Batushka Bibelot, Dordrecht
Enquête

Arch Enemy maakt een doorstart, met een nieuwe zangeres (Lauren Hart) en een nieuwe single (To The Last Breath). Ben jij enthousiast?

Ja, want de kersverse single is veelbelovend
Ja, want Lauren Hart maakte bij Once Human al indruk
Ja, want ik vind de vocalen bij Arch Enemy vrij onbelangrijk
Nog niet, maar ik geef de vernieuwde line-up wel een kans
Niet echt, ik verwacht dat het gewoon meer van hetzelfde wordt
Niet echt, ik vind het luid ademhalen op deze single irritant
Nee, ik vind het nieuwe nummer niet bijzonder (of zelfs slecht)
Nee, zonder Alissa White-Gluz heb ik er geen vertrouwen in
Nee, de laatste paar albums vond ik al steeds minder worden
Nee, geef mij maar de releases met Angela Gossow
Nee, geef mij maar het vroege werk met Johan Liiva
Nee, ik hoopte op de komst van een andere vocalist(e)
Nee, Arch Enemy heeft me nooit kunnen bekoren
anders, namelijk

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 februari:
  • Alter Bridge, Daughtry en Sevendust
  • 24 februari:
  • Michael Schenker
  • 26 februari:
  • Batushka
  • Between The Buried And Me en Monosphere
  • Fleddy Melcully en Rotzak
  • 27 februari:
  • A.A. Williams
  • Fleddy Melculy
  • Necrotted, Necrotesque en Melting Eyes
  • No Turning Back, Curselifter en Spear
  • Omnium Gatherum, Fallujah en In Mourning
  • Ronker en Infliktion
  • 28 februari:
  • Anger Fest
  • Batushka
  • Brothers Of Metal
  • Necrotted, Necrotesque en From The Crypt
  • Terzij De Horde
  • Velozza, Razorblade Messiah en Severe Mania
  • 1 maart:
  • Heaven Shall Burn, The Halo Effect, The Black Dahlia Murder en Frozen Soul
  • Terzij de Horde, Outlaw, Ultima Necat en Radeloos///Ziedend
Geen concerten bekend voor 23-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brad Whitford (Aerosmith) - 74
  • Chris Vrenna (Marilyn Manson) - 59
  • John Norum (Europe) - 62
  • Lee Pomeroy (Headspace) - 59
  • Michael Wilton (Queensrÿche) - 64
  • Paul Garabed (Kimaera) - 46
  • Paul O'Neill (Trans-Siberian Orchestra)† - 70
  • Rami Erich Martin Keränen (Dreamtale) - 52
Review

Scourged Flesh - Welcome to the End of the World
Jaar van release: 2009
Label: Soundmass
Scourged Flesh - Welcome to the End of the World
Nou moe! Noem je je cd Welcome to the End of the World, kom je aan met peperloze meuk. Sjongejonge, al die bands van tegenwoordig doen vaak ook maar wat... Dus dat is op voorhand maar gezegd: Van Welcome to the End of the World van Scourged Flesh hoeft u geen muzikale armageddon te verwachten. De productieve Aussies komen op hun derde album in vier jaar wederom aan met een gemoedelijk plaatje. Geen goede zaak als je metal speelt, maar anders valt de muziek gewoonweg niet te omschrijven.

Het mooie is overigens dat dit soort cd's op heel veel vlakken hetzelfde zijn. De goedgemutste death/thrash/At the Gates-achtige schijfjes zijn allemaal te lang (rond de 60 minuten speeltijd), bevatten nummers die melodieën en riffs op den duur ernstig gaan recyclen, er zit altijd wel ergens een cleane stem verstopt en ze zijn allemaal soep zonder ballen. Maar waarom nou toch?! Waarom moeten al die (lange) nummers zo flauw klinken? Lekker catchy en ritmisch, ze maken allemaal geen haast, nemen ruim de tijd voor uitgebreide soleertussendoortjes en de zangerige grunt gaat op den duur echt als oma's koekje bij de koffie klinken. En dreigt de cd toch een beetje rauw te worden, dan komt Meester Melodie deze ontwikkeling meteen een halt toeroepen.

Heel jammer, maar toch voel ik mij hierdoor geroepen om cd's af te zeiken die eigenlijk helemaal niet slecht zijn, maar voorspelbaar, langdradig en totaal niets toevoegend aan de bands die dit kunstje la veel eerder en beter hebben gedaan. Misschien dat Scourged Flesh nog voet aan de grond in Duitsland krijgt, daar is men for some reason toleranter jegens dit soort muziek dan ik, maar wat mij betreft is deze band en dus ook de totaal niet wereldschokkende Welcome to the End of the World nauwelijks tot niet de moeite van het draaien waard. Voor gezellige zondagmiddagmuziek schijnen ze Fransje Bauer uitgevonden te hebben.

Tracklist:
1. Death and Destruction
2. War Machine
3. Chains of Slavery
4. Shadow Storm
5. Extinct
6. Waves of Disaster
7. Napier
8. Episodes of Hate
9. Blood on Thy Hands
10. Unleashed

Score: 60 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 29 november 2009

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.