Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
Geen concerten bekend voor 14-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Achernar (Orakle) - 46
  • Billy Sherwood (Yes) - 61
  • Fred Estby (Dismember) - 54
  • Jona Lewie (Brett Marvin And The Thunderbolts) - 79
  • Linda Hopper (Magnapop) - 67
  • Luca Di Gennaro (Soul Secret) - 41
  • Mike "Cyco Miko" Muir (Suicidal Tendencies) - 63
  • Quincy Jones (producent)† - 93
  • Tom Allom (producent) - 80
Review

Sanction X - The Last Day
Jaar van release: 2009
Label: Metal Heaven
Sanction X - The Last Day
Zeggen bands als Stonefield en Infinity's Call je iets? Mij ook niet, toen ik deze cd in handen kreeg. Deze bands herbergden (in Duitsland) zanger Ebby Paduch en gitarist Robby Böbel. Deze twee ouwe knakkers zochten een paar maatjes op om weer eens muziek te gaan maken, zoals dat tegenwoordig wel vaker gebeurt. Mét als resultaat een deal bij metal Heaven, die er blijkbaar wel wat in zag.

Een cd, die lekker klinkt; lekkere ritmesectie, met ietwat dominerende (niet meer dan redelijke) gitaarpartijen en dito zang. Qua composities is er niet zoveel nieuws onder de zon. Allemaal al een keer gehoord, maar ja, Duitsland moet het in het algemeen niet hebben van muzikale originaliteit. De weinige keyboards die je hoort op dit album zouden een welkome, noem het verzachtende rol op het album kunnen spelen, maar die bijdrage blijft beperkt tot een intro (Demon's Dance) en wat riedeltjes tussendoor.

Het tempo van de nummers komt lekker over, een tikkeltje bombastisch, maar uiteindelijk kan de cd me niet tot in de volledige speelduur boeien. Live zal het waarschijnlijk allemaal wel lekker klinken maar de cd op zich doet me niet heel erg veel. Hier en daar doet het me denken aan een crossover tussen Fair Warning, en Ebby doet pogingen om de kracht van bijvoorbeeld een Jorn Lande te halen, maar slaagt daar niet in. Aardige cd, maar niet meer dan dat.

Tracklist:
1. The Calling
2. When Fire Will Touch The Night
3. Demon's Dance
4. Eyes Of A Stranger
5. Alone Again
6. Feelings Came To Me
7. Reason Why We Were Born
8. The Eyes
9. The Last Day
10. Eternal Light
11. Fly Away

Score: 75 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 16 juli 2009

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.