Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 17-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ahrue Luster (Machine Head) - 57
  • Bill Black (Elvis Presley)† - 99
  • Edin "Vihor" Cehovic (KRV) - 46
  • Geyner Valencia (Crimson Death) - 49
  • Günter Werno (Vanden Plas) - 60
  • Hank Williams† - 102
  • Keith Flint (The Prodigy)† - 56
  • Marcin Urbas (Sceptic) - 49
  • Rafał T. Piotrowski (Decapitated) - 40
  • Steve Karrer (Messiah) - 56
  • Tony "Abaddon" Bray (Venom) - 65
  • Ty Tabor (King's X) - 64
Review

soundtrack - Wicked Lake
Jaar van release: 2008
Label: 13th Planet Records
soundtrack - Wicked Lake
Wicked Lake is een horror film over vier studentes die een rustig weekendje aan een meer plannen. Helaas worden ze achtervolgd door twee mannen, en op het moment dat de jongedames een eenvoudige prooi lijken te zijn slaat de klok twaalf en breekt de hel los, en die hel schijnt een hoop tieten en bloed te veroorzaken.

Totzover het promopraatje over Wicked Lake de film. Met een 3,1 als gemiddelde cijfer op imdb heb ik de moeite niet gedaan om hem te bekijken dus gaan we direct maar door met de door Al Jourgensen (ex-Ministry en the Revolting Cocks) en zijn vrouw Angie samengestelde soundtrack. Deze soundtrack had trouwens net zo goed een 13th Planet (het label van Jourgensen) promo sampler kunnen zijn want op Laika & the Cosmonauts (weinig opzienbarend deuntje) en Meshuggah (Combustion van hun laatste album Obzen) na komen al de artiesten op deze plaat komen uit de 13th Planet stal.

Dus krijgen we onder andere twee nummers van Ascension of the Watchers, Burton C. Bell’s project, waarin hij alleen clean zingt. Revolting Cocks met 10 Million Ways to Die en Hookerbot3000 van hun laatste album en Ministry met vier nummers, waarvan een remix, twee van hun laatste coveralbum en een nieuw nummer (Cuz U R Next dat trouwens heerlijk doorbeukt) voorgeschoteld. Daarnaast zijn er nog wat oude bekende (Prong) en minder bekende (Hemlock, False Icons en Threat Signal) artiesten.

Kortom, een aardig overzicht van de 13th Planet stal, maar doordat maar 1/15e deel van deze plaat nieuw werk is het de vraag in hoeverre dit een erg nuttige release is.

Tracklist:
1. Evading – Ascension of the Watchers
2. Residual Presence - Ascension of the Watchers
3. Experiment in Terror – Laike & The Cosmonauts
4. 10 Million Ways to Die – Revolting Cocks
5. Hookerbot3000 – Revolting Cocks
6. Bang A Gong – Ministry & Co-Conspirators
7. Radar Love - Ministry & Co-Conspirators
8. Decay – False Icons
9. Cuz U R Next - Ministry
10. Can't Stop the Bleeding - Prong
11. No Justice - Prong
12. Combustion - Meshuggah
13. As I Destruct – Threat Signal
14. Nobody Knows What Killer Looks Like - Hemlock
15. Khyber Pass [Wicked Instrumental] - Ministry
Reviewer: Armand
Toegevoegd: 6 februari 2009

soundtrack - Wicked Lake
Reactie van Een Metalfan op 06-02-2009 om 10:06u

alles waar Jourgensen aanmeewerkt is meestal de moeite waard.

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.