Enquête

Hoe vaak heb jij Megadeth (bij benadering) live gezien?

meer dan dertig keer
26-30 keer
21-25 keer
16-20 keer
11-15 keer
6-10 keer
5 keer
4 keer
3 keer
2 keer
1 keer en dat smaakte naar meer
1 keer en dat was genoeg
0 keer, maar ik wil Megadeth op de afscheidstour zien
0 keer, en dat vind ik niet erg

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 20-09-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dave Brock (Hawkwind) - 84
  • Dimebag Darrell Abbott (Pantera)† - 59
  • Frank Schiphorst (MaYaN) - 49
  • Fred Durst (Limp Bizkit) - 55
  • KRS-One (Boogie Down Productions) - 60
  • Michael Shuman (Queens Of The Stone Age) - 40
  • Phil Lynott (Thin Lizzy)† - 76
  • Ray Alder (Fates Warning) - 58
  • Robert Plant (Led Zeppelin) - 77

Vandaag overleden:
  • Frankie Banali (Quiet Riot) - 2020
  • Tom Searle (Architects) - 2016
Review

Brown Jenkins - Angel Eyes
Jaar van release: 2008
Label: Moribund Records

Brown Jenkins - Angel Eyes

Enkele maanden geleden kwam Brown Jenkins met Angel Eyes op de proppen. Op dit eerste album maakt de band een vrij succesvolle combinatie van doom metal en black metal. Angel Eyes combineerde voor black metalbegrippen trage, desolaat klinkende muziek met aparte, dissonante black metalachtige invloeden. De focus ligt in hun muziek op doom metal en dat is zo te horen een juiste keuze geweest.

De trage, niet veel gehoorde growlachtige zang zet samen met de asgrauwe muziek een bijzondere sfeer, die naast dat hij zwaarmoedig en bevreemdend is, ook een gevoel van nieuwsgierigheid uitlokt. Angel Eyes zit namelijk vol met rare klanken en bijzondere uitspattingen, al doet het woord uitspatting vermoeden dat er meer enthousiasme in de muziek gegoten is dan er in werkelijkheid in zit.

Daarnaast is Angel Eyes qua geluid tamelijk eentonig. Op zich is dat voor de verandering niet eens zo’n probleem, want de sfeer die geschapen wordt door de overheersende toon, is door de vreemde invloeden best aantrekkelijk te noemen. Daarnaast zal een oplettend luisteraar genoeg in de muziek ontdekken om een tijdje zoet mee te zijn. Heel af en toe een subtiele verhoging van de snelheid komt de luisterbaarheid ook ten goede, zeker als daarbij ook de nodige sfeervolle melodieën gespeeld worden.

Al met al dus een hele luisterbare release, maar niet eentje om al te vaak op te zetten.

Tracklist:
1. Black Procession
2. Angel Eyes
3. The Ash Eaters
4. Like A Sword Through Worlds
5. Forever Funerals
6. Pale Conqueror
7. Seven-Joy In Darkness

Score: 75 / 100

Reviewer: Erik
Toegevoegd: 27 augustus 2008

Brown Jenkins - Angel Eyes
Reactie van Avsky op 27-08-2008 om 13:01u


Ha ha hie hie wij zijn Dip en Dap.

Erik jij bent zeker Dip, ik bedoel je zit in een dip.

Avsky met een 6 bekronen en roepen dat ie standaard klinkt.

En Brain(Jones) haha Jenkins dan bekronen met een 7.5. Vraag me af hoe het toch met je gaat Erik? Want als er iets standaard is, dan is het Brown Jenkins wel.

Brown Jenkins - Angel Eyes
Reactie van Brown op 27-08-2008 om 14:48u
Score: 80 / 100

Jeezis jij bent wel echt heel sneu heh. Beide bands niks gemeen. Avsky is echt niet zo bijzonder, BJ voegt juist wel iets toe. Maar goed, dat wil jij niet horen...veel plezier met rukken op die Avsky plaat heh!

Brown Jenkins - Angel Eyes
Reactie van Avsky op 27-08-2008 om 23:04u


Hij noemt me Jeezis. Jij zelf voegt helemaal niks toe.

He Erik leuk interview met Keep of Kallesin, oh nee Rick. Nou ja Keep of Kallesin is natuurlijk geen true underground Black Metal band, waar jij zo van houd. Toch zou ik graag een review van Keep of Kallissin van jou hand willen zien.

Brown Jenkins - Angel Eyes
Reactie van brown op 28-08-2008 om 09:04u
Score: 80 / 100

Moet je eerste die naam eens goed schrijven kiddo...hoe oud ben jij eigenlijk,10?

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.