Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

The Senseless - In The Realm Of The Senseless
Jaar van release: 2007
Label: Anticulture
The Senseless - In The Realm Of The Senseless
The Senseless is het solo project van Sam Bean van The Berzerker. Dit gezegd hebbende moge het duidelijk zijn dat we hier waarschijnlijk geen easy listening lounge muziek te horen zullen krijgen.

De muziek die The Senseless maakt is moelijk te classificeren, het simpelweg grind te noemen zou niet toerijkend zijn. Laten we het erop houden dat het vooral chaotisch en technisch is. De meest vreemde gitaarloopjes vliegen de luisteraar om de oren en het wordt vrij gauw duidelijk dat Sam Bean zijn instrument duidelijk beheerst. Wat me echter heel erg stoort bij dit album is de drumcomputer, dat ding klinkt zo enorm digitaal dat het de muziek meteen een erg hoog demo gehalte geeft. Ook de veelal oversturende zang is niet aan mij besteed.

Wie van compleet gestoorde riffs houdt en bovenstaande klachten geen moer interesseren zullen met In The Realm Of The Senseless zeker het nodige plezier beleven. Het album is zeker extreem bruut en de riffs zijn bij vlagen enorm sterk. Voor mij zou het echter allemaal iets minder digitaal mogen klinken, maar mensen die eens willen weten hoe ‘progressieve grindcore’ klinkt en zich afvragen wat een jamsessie tussen The Berzerker en The Dillinger Escape Plank zou opleveren, raad ik aan In The Realm Of The Senseless eens te beluisteren.

Tracklist:
1. You Love It
2. Vacation
3. Unprincipled
4. A Big Comedown
5. Crippled Trash
6. You Are Nothing
7. Promise
8. Wreckage
9. Evilicious
10. No Bombs Is Big Enough
11. Happy Ever After
12. After Happy Ever (Unmetal)

Score: 76 / 100

Reviewer: Jan
Toegevoegd: 26 april 2008

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.