Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Wat vond jij het gaafste festival van 2025?

Alcatraz Festival
Back To The Beginning
Baroeg Open Air
Brainstorm Festival
Complexity Fest
Drachten Deathfest
Dutch Doom Day
Dynamo Metalfest
Eindhoven Metal Meeting
Graspop Metal Meeting
Grindhoven
Heavy Metal Maniacs
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Helldorado
Into The Grave
Into The Void
Jera On Air
Pitfest
Roadburn Festival
Samhain Festival
Soulcrusher
South Of Heaven
Stonehenge Festival
Wacken Open Air
een ander festival uit 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 9 januari:
  • Ann My Dice, Between The Rats And Snakes, Sledon en Scenyte
  • Heidenfest
  • Nanowar Of Steel en Uuhai
  • 10 januari:
  • Briqueville, Hemelbestormer en Modder
  • Grafjammer, Verwilderd en Sterveling
  • Hedon Zwaar Nieuwjaar
  • 11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
  • 13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
  • 14 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
Kalender
Vandaag jarig:
  • David Bowie (Tin Machine)† - 79
  • Dirk Verbeuren (Megadeth) - 51
  • Elvis Presley† - 91
  • Graham Chapman (acteur)† - 85
  • Jeremy Spencer (Five Finger Death Punch) - 53
  • Kay Brehm (Eluveitie) - 44
  • Kay Brem (Eluveitie) - 44
  • Maria (Battlelore) - 44
  • Robby Krieger (The Doors) - 80
  • Sylvain Bégot (Monolithe) - 49
  • Tomas Olsson (Unleashed) - 55

Vandaag overleden:
  • Red Simpson - 2016
  • Steve Clark (Def Leppard) - 1991
Review

Blood Red Angel - Abyssland
Jaar van release: 2008
Label: Supreme Chaos Records
Blood Red Angel - Abyssland
De Duitse metalheads van Blood Red Angel houden heel erg van Amerikaanse Bay Area Thrash. Zelf brengen ze logischerwijs ook dit type metal en dat gaat hun redelijk af. Ze moeten zich absoluut niet schamen voor hun songs, maar een hoogvlieger zijn ze allesbehalve. Zelf hameren ze op het feit dat hun korte en krachtige ‘in your face’ songs hun handelsmerk zijn, maar persoonlijk vind ik dat ze op hun sterkt zijn als het gas wat terugnemen en een song meer ontwikkelen. Nu krijgen we vooral een hele rits korte songs op vijfenveertig minuten te verwerken.

Niet dat die deuntjes slecht zijn, maar een paar snelle riffs, een refrein en een snelle solo in 2.45 is toch niet echt mijn visie op een ouderwetse ‘Bay Area thrash anthem’. Als deze mannen nu crossover zouden spelen zou het absoluut passen, maar nu krijg je het vaak het gevoel naar songs te luisteren die nog niet volledig ontwikkeld zijn en die beter hadden kunnen zijn. Blood Red Angel heeft hiervoor al drie albums uitgebracht en was ook al in onze contreien te zien, maar enkel op basis van dit Abyssland kan ik niet zeggen dat ik heel erg onder de indruk ben van deze act. Zeker niet omdat het beste nummer van deze plaat de Sacred Reich cover Independent is.

Tracklist:
1. Ceremony Of The Condemned
2. Revelation
3. Demon Driven
4. New Born Virus
5. Abyssland
6. Emforced
7. Decline
8. Dead End Corridors
9. ITN
10. Independent
11. Hostile
12. Leaders In Disguise

Score: 64 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 maart 2008

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.