Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Kuntz (Abydos) - 63
  • Antto Einari Melasniemi (HIM) - 50
  • Daniel Svensson (In Flames) - 48
  • Davide Pesola (Klimt 1918) - 47
  • Hayashi Yoshiki (X Japan) - 60
  • Joey Zampella (Life Of Agony) - 54
  • Michael "Mike D" Diamond (Beastie Boys) - 60
  • Oliver Sykes (Bring Me The Horizon) - 39
  • Thomas Petersson (Tiamat) - 53

Vandaag overleden:
  • Andy Paley (The Paley Brothers) - 2024
  • Mike Pinera (Blues Image) - 2024
  • Robin Miller (King Crimson) - 2014
Review

Toxocara - The Great Rebellious
Jaar van release: 2008
Label: Twilight-Vertrieb
Toxocara - The Great Rebellious
Dat 2008 een wederom goed deathmetaljaar gaat worden, valt, gezien de smakelijke vooruitzichten, al bijna niet te ontkennen. Dat het jaar met grof geschut, donderende tanks en loslopende granaten die onstuimige kraters in grond, metaal en vlees tot gevolg hebben begint, daar hebben we even geen rekening mee gehouden. Deze oorlogsbesognes zijn te danken aan de productiviteit van ons aller kriegmachine Toxocara die ons binnenkort met een genadeloze doch genuanceerde vleesvernietiger om de oren mept. Merry fucking Christmas!

Na het veelbelovende debuut is The Great Rebellious een waardige tweede verschijning, ik kan niet anders zeggen. De muzikale en tekstuele lijn wordt gecontinueerd, maar enkel in een stijgende lijn. Strijd en verwoesting druipen nog steeds in dikke druppels van de muziek, echter wordt de vernietigende intentie niet enkel middels non-stop dreunende nummers geaccentueerd. Om de gruwelen in beste conditie te picturen is er een contrast van razenij en beklemmende kalmte nodig en Toxocara maakt daar dan ook succesvol gebruik van.

The Great Rebellious is op die manier een mooie aaneenschakeling van doordachte veldslagen geworden. Een technische cd (de tijden waarin we met speer en schild ten strijde trokken liggen immers ver achter ons) die grotendeels overweldigende agressie spuwt, een donkere, solide en strakke sound heeft en muzikale afwisseling middels samples, vertragingen en naargeestige statigheid verschaft.
Aan de tekstuele invulling is wederom zorg en aandacht besteed, zo dienen strijdfeiten, humanitaire destructie en poëmen als ondergrond voor de verdienstelijke verbale inhoud en uitvoering. Daarop aansluitend moet ook gezegd worden dat de vocale capaciteiten van K. Quilligan op The Great Rebellious aanzienlijk zijn verbeterd. De imminente grunt klinkt niet alleen vernietigend, maar maakt ook hoorbaar deel uit van het themaconcept en kent een ruimer bereik dan voorheen.

Uw oren pingpongen tussen oorverdovend geknal en passages van desoriënterende bedaring. Uw neus ruikt de geur van verschroeid vlees en verschoten kruit. Uw tong proeft de koperen smaak van bloed en het zout van angstzweet. En uw knip marcheert 11 januari op vers gekweekte lopers naar de dichtstbijzijnde schappen waarin The Great Rebellious gestationeerd is.

Tracklist:
1. Godking
2. The Connate Conflict
3. Wake Of The Controversy
4. U-48 - Dive Of Death
5. Among Amon
6. Fusillade The Coalescent
7. The Stories Of The Palatinian Succession
8. Maenadic Mausoleum

Score: 90 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 5 januari 2008

Meer Toxocara:

Toxocara - The Great Rebellious
Reactie van Panna op 07-01-2008 om 10:27u
Score: 10 / 100

Vette shit!!! keep up the good work...:)

Toxocara - The Great Rebellious
Reactie van Panna op 07-01-2008 om 10:28u
Score: 100 / 100

ach ja, dat was wel duidelijk toch....:D

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.