Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 december:
  • Of Mice & Men, Ghostkid en Gore
  • 11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaro Koponen (Nailed Coil) - 38
  • Dennis Dunaway (Alice Cooper) - 79
  • Fabian Merkt (Coronatus) - 43
  • Paul Landers (Rammstein) - 61
  • Thommy Price (Joan Jett And The Blackhearts)† - 69
  • Todd Edwards (producent) - 53

Vandaag overleden:
  • Marie Fredriksson (Roxette) - 2019
  • Matt Williamson (Power Of Omens) - 2006
  • Nicholas "Razzle" Dingley (Hanoi Rocks) - 1984
Review

Ted Poley - Smile
Jaar van release: 2007
Label: Frontiers Records
Ted Poley - Smile
In de tijd dat ik nog dweepte met Nederlandse rockbands (lees: de tachtiger jaren) werd mij al eens aangeraden, naar Danger Danger te luisteren. En inderdaad, de band met in de gelederen Ted Poley verraste me aangenaam. Lekkere melodieuze pompende rock, en de bijbehorende schare gillende keukenmeiden uiteraard. Poley is na een rustpauze weer terug in de gelederen van deze band, maar geeft met deze Smile zijn tweede solo-visitekaartje af na zijn solodebuut Collateral Damage.

Ik twijfel of Ted Poley met dit album veel mensen een plezier doet. Als achtergrondmuziek aardig, maar dit album kan mijn aandacht niet erg vasthouden. Poley is een aardige zanger maar niet meer dan dat; JK Northrup is een goede gitarist en zijn spel is de factor die mijn aandacht heeft kunnen vangen.

Dit album staat vol met nummers die het twintig jaar geleden aardig hadden kunnen doen, maar hedentendage moet je met wat méér kunnen komen. Het klinkt allemaal wat gepolijst, en zelfs met het opbeurende Smile kreeg ik de mondhoeken niet echt uiteen. Slechts een handjevol nummers steekt met de kop net boven het maaiveld it: What If She Knew met een catchy drive, en Luv on me (had alleen een vettere productie verdiend met een prominentere rol voor de gitaar; Poley vindt dit zelf ook de sterkste song op het album) zijn de nummers die mij bijbleven na de luisterbeurt.

Wie is blijven hangen in de hairmetal en houdt van de rustigere Def Leppard nummers moet hier maar eens een poging wagen. De overige rockers laten dit product beter liggen.

Tracklist:
1. Waiting Line
2. Going Blind
3. Smile
4. What If She Knew
5. More Than Goodbye
6. Luv On Me
7. If I Can't Change Your Heart (Then Let Me Blow Your Mind)
8. Why Can't We Pretend That It's Over
9. Life Keeps Spinning Me Round
10. Where It Ends
11. Will Ya
12. Reprise (If I Can't Change Your Mind)

Score: 70 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 17 oktober 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.