Helldorado
Enquête

Wat is (tot dusver) jouw favoriete song van Mastodon?

Aqua Dementia
Black Tongue
Blood And Thunder
Colony Of Birchmen
Crystal Skull
Curl Of The Burl
Divinations
Floods Of Triton
Hearts Alive
High Road
Iron Tusk
March Of The Fire Ants
Megalodon
More Than I Could Chew
Mother Puncher
Oblivion
Once More ‘Round The Sun
Show Yourself
Steambreather
Teardrinker
The Czar
The Last Baron
The Motherload
The Wolf Is Loose
een andere Mastodon-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 november:
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • 15 november:
  • Blackbriar en Forever Still
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Plan Nine
  • Submit Fest 2025
  • 16 november:
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alec John Such (Bon Jovi)† - 74
  • Cory Betts (Black Majesty) - 55
  • Frankie Banali (Quiet Riot)† - 74
  • Franz Treichler (The Young Gods) - 64
  • James Guthrie (producent) - 72
  • James Young (Styx) - 76
  • Josh Silver (Type O Negative) - 63
  • Piet Sielck (Iron Savior) - 62

Vandaag overleden:
  • Doug Harrington (Defiance) - 2006
  • Peter Sinfield (King Crimson) - 2024
Review

The Durango Riot - Telemission
Jaar van release: 2007
Label: Fuzzorama Records
The Durango Riot - Telemission
Op de voorkant van het debuutalbum van The Durango Riot staat een televisie met ruis op het beeldscherm. De cd zelf opent met het bijbehorende geluid. Zodra door het geruis heen een aanstekelijke gitaarriff zijn intrede doet, is na een paar seconden al duidelijk om wat voor muziek het hier gaat. The Durango Riot speelt onvervalste rock 'n' roll, precies zoals het hoort: hard, snel en luid.

De originaliteitsprijs zal deze Zweedse band met Telemission niet winnen. Door het tempo te variëren, mooie intro's en breakdowns toe te voegen en kleine verrassingen in te bouwen, blijft het geheel echter spannend. De vette rock 'n' roll wordt vermengd met scheuten punk, stoner en garage rock en af en toe maakt men gebruik van een saxofoon, mondharmonica of flamenco gitaar.

Een uitschieter valt moeilijk aan te wijzen, want eigenlijk smaken alle elf songs even lekker. Nou vooruit, (Rama Lama) Midnight Haze en Future 2036 rocken nog wat harder dan de rest. Laatstgenoemde is op de myspace-pagina van de band te beluisteren; bij voorkeur op maximaal volume. Hopelijk komt The Durango Riot binnenkort in de Benelux op toernee, want met deze muziek verwacht ik dat het live één groot feest zal zijn.

Tracklist:
1. Dirty Needs
2. I Don’t Know You, Stranger
3. No Need For Satisfaction
4. Incognito
5. Drivers
6. We’ve Planted A Bomb In Your Radiostation
7. (Rama Lama) Midnight Haze
8. Don’t Follow
9. Future 2036
10. The Man In The Machine
11. Telemission

Score: 86 / 100

Reviewer: Gilbert
Toegevoegd: 7 oktober 2007

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.