Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Kuntz (Abydos) - 63
  • Antto Einari Melasniemi (HIM) - 50
  • Daniel Svensson (In Flames) - 48
  • Davide Pesola (Klimt 1918) - 47
  • Hayashi Yoshiki (X Japan) - 60
  • Joey Zampella (Life Of Agony) - 54
  • Michael "Mike D" Diamond (Beastie Boys) - 60
  • Oliver Sykes (Bring Me The Horizon) - 39
  • Thomas Petersson (Tiamat) - 53

Vandaag overleden:
  • Andy Paley (The Paley Brothers) - 2024
  • Mike Pinera (Blues Image) - 2024
  • Robin Miller (King Crimson) - 2014
Review

Aetherium - Circle With The End
Jaar van release: 2007
Label: Labo Records
Aetherium - Circle With The End

Het Belgische Aetherium heeft dit jaar hun derde demo Circle With The End uitgebracht. Aetherium is opgericht om metal vanuit een andere hoek te bekijken en, waar mogelijk, andere paden te betreden, aldus de band. Op hun website geeft de band aan dat ze non-commerciële muziek maken en niet van plan zijn beroemde of professionele muzikanten te worden. Hun doel is dan ook veel optredens te geven en heel veel plezier te hebben.

De leden van Aetherium geven zelf al aan dat ze nooit het niveau van goede bands in dit genre kunnen bereiken en doen hier zo te horen ook geen enkele moeite voor. Wat hun genre is, blijft vaag. Black metal voert de boventoon, maar er zijn daarnaast death metal vocalen, cleane zang en enkele doom- en folk-achtige elementen te horen.

De demo opent met het nummer The Fallen Prince, wat op zich nog niet zo verschrikkelijk is. Melodieuze black metal met rauwe vocalen is wat de luisteraar hier te horen krijgt. Helaas wordt hun muziek regelmatig afgewisseld met een krijs die nog het meeste weg heeft van een geschrokken kraai. Verderop in het nummer wordt nog wat gespeeld met andere melodieën, maar het lukt de band niet meer hier een interessant nummer neer te zetten.

De rest van het album kabbelt grotendeels op dezelfde manier voort. Visions Of (Dis)Illusion is wat zwaarder dan het openingsnummer en wordt gebracht met wat meer enthousiasme. Er zijn in dit nummer wat folk-achtige riedeltjes te horen en er wordt geëxperimenteerd met verschillende soorten zang. Op zich is dit niet verkeerd, maar het geheel komt erg inspiratieloos over. In ieder geval blijft de kraaienschreeuw hier achterwege. Tekstueel gezien heeft de band ook weinig te bieden. Simplistische teksten die geschreven lijken te zijn door een persoon met een depressie. Om over het niveau van het Engels nog maar te zwijgen.

Ik sluit af met enkele wijze woorden voor de band: zorg dat jullie in de toekomst veel plezier blijven maken en treed vooral veel op, maar verspil alsjeblieft geen tijd en energie meer aan het opnemen van demo’s of andere releases.

Tracklist:
1. The Fallen Prince
2. Visions Of (Dis)Illusion
3. Drifting
4. Circle With The End

Score: 25 / 100

Reviewer: Erik
Toegevoegd: 21 april 2007

Meer Aetherium:

Into The Grave

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.