Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
Geen concerten bekend voor 22-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christian "Chris" Gruber (Elis) - 48
  • Conny Bloom (Hanoi Rocks) - 56
  • Corey Beaulieu (Trivium) - 42
  • Corinne Russell (model) - 62
  • Fabio D'Amore (Pathosray) - 39
  • Gordon Fordyce (producent) - 67
  • Luis Goulão (Shadowsphere) - 51
  • Rowan Robertson (Dio) - 54
  • Sen Dog (Cypress Hill) - 60
  • Urmas Alender (Ruja)† - 72
  • Ville Valo (HIM) - 49
Review

Speedtheory - Hit The Dirt
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Speedtheory - Hit The Dirt
Speedtheory stopt voor niemand en eenmaal de cd Hit The Dirt in de cd-speler gedaan moeten we dat horen ook! De thrash-metal gaat maar door van begin tot eind, zoals Slayer's Reign In Blood. Zo he, dat is nog eens een vergelijking. Maar Reign In Blood is pure perfectie en Hit The Dirt komt daar lang niet bij in de buurt. Maar de band Speedtheory is nog maar drie jaar bijéén om muziek te maken en dan hoef je nog geen klassieker teverwachten. Of ze die ooit gaan maken? Ik betwijfel het. Toch doen ze het in de UK al best wel goed, want ze hadden de demo van het jaar gemaakt in de ogen van de Metal Hammer.

Ach, en het is best een aardig album geworden. Lekker agressief, met harde gitaren die niet op zich niet met de moeilijkste riffs komen, maar wel lekker. De nummers zijn in het begin wat langer. De tweede helft van de cd is beduidend korter. Ik noem het afgeraffeld. De hese schreeuw van de zanger komt ook nog niet echt uit de verf. Het is dus nog lang niet de belofte uit Engeland die het lijkt te zijn. Er dus nog een hoop werk aan de winkel.

Tracklist:
1. Neo Testament
2. Hit The Dirt
3. Join Us
4. Vengeance Is Mine
5. Deconstruction
6. Cancer
7. Pain
8. Awakening
9. Aftermath
10. TIC

Score: 64 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 18 april 2007

Meer Speedtheory:

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.