Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
  • 30 november:
  • Aephanemer, Valhalore en Dark Oath
  • Hemelbestormer, Ontaard en Gavran
  • 1 december:
  • Sabaton
Geen concerten bekend voor 25-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bev Bevan (Black Sabbath) - 79
  • Mark Lanegan (Screaming Trees)† - 61
  • Mark Morton (Lamb Of God) - 53
  • Nick Kuhn (Apothys) - 40
  • Steve Rothery (Marillion) - 66
  • Tim Armstrong (Rancid) - 60

Vandaag overleden:
  • Mishima Yukio (auteur) - 1970
  • Peter Christopherson (Throbbing Gristle) - 2010
  • Sam Lemmens (Up The Irons) - 2024
Review

various - Always - A tribute to Bon Jovi
Jaar van release: 2007
Label: NL Distribution
various - Always - A tribute to Bon Jovi
Het is bij de stortvloed aan tribute cd's van de afgelopen jaren maar afwachten of het wat is; tot nu toe zijn de meesten terug te vinden in de categorie bagger, een enkeling mag zich als "waardig" beschouwen.
Bon Jovi is uiteraard commerciëel, maar muzikaal zeer deugdelijk en dat is moeilijk te kopiëren. Ook zangkwaliteiten en zangharmonieën zijn niet uit de categorie Doen We Even. Derhalve was ik benieuwd wat Always zou voorstellen.

Om met de deur in huis te vallen: het is bagger. Van de 14 tracks die op de cd staan zijn er hooguit 3 de moeite waard, en de rest is gespeeld door tweede garnituur uitgerangeerde glamrockmuzikanten. Countryzangeres Jasy Andrews maakt nog iets aardigs van I'll Be There For You (maar uiteraard mierezoet, al kan ik er wel waardering voor opbrengen), de versie van It's My Life van The Issues is gewoon een leuke kroegversie en Blaze Of Glory wordt niet onaardig gebracht door sessiemuzikant en platenbaas(Versailles Records) Richard Kendrick. De rest is echt om te janken.

De verantwoordelijke voor dit allegaartje zal worden afgestraft door de verkoopcijfers, dat een waardering krijgt van 3 redelijke versies gedeeld door 14 nummers.

Tracklist:
1. Livin' On A Prayer - Derrick Lefevre
2. I'll Be There For You - Jasy Andrews
3. Blaze Of Glory - Richard Kendrick
4. Wanted Dead Or Alove - Tony Janflone Jr
5. Lay Your Hands On Me - Jani Lane
6. Billy Get Your Guns - One Bad Son
7. You Give Love A Bad Name - Corwy Carven
8. Born To Be My Baby - John Corabi
9. Stick To Your Guns - Jason Andrews
10. Bad Medicine - Jizzy Pearl
11. Always - Colie Brice
12. It's My Life - The Issues
13. Never Say Goodbye - Andrew Walker Of Drama Queen Die
14. Runaway - Colie Brice

Score: 21 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 25 maart 2007

various - Always - A tribute to Bon Jovi
Reactie van Amibor op 25-03-2007 om 17:48u

Sorry hoor, maar wat doet een review van een bar slechte Bon Jovi-tribute vol onbekende namen op metalfan? Ga eens gave metalplaten reviewen ofzo.

various - Always - A tribute to Bon Jovi
Reactie van Robster op 26-03-2007 om 20:29u
Score: 20 / 100

Ik ben zelf een grote Bon Jovi fan maar dit is zelfs voor mij niet aan te horen... ik ben sowieso geen fan van tributeplaten want dan zet ik liever het origineel op. Ken Bon Jovi tributebands die het stukken beter brengen...

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.