Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alfred Romero (Dark Moor) - 45
  • Bruno Lévesque (Dark Omentia) - 53
  • Frontenac Borealys (Cryptic Summoning) - 53
  • Jeroen de Brauwer (Consensus) - 42
  • John Konesky (Tenacious D) - 45
  • Justin Chancellor (Tool) - 54
  • Matt Sorum (Guns N' Roses) - 65
  • Per Möller Jensen (The Haunted) - 52
  • Phil Baheux (Channel Zero)† - 58
  • Seigneur Pȃquet (Cryptic Summoning) - 44

Vandaag overleden:
  • Hank von Hell (Turbonegro) - 2021
  • Kevin DuBrow (Quiet Riot) - 2007
Review

Miseration - Your Demons - Their Angels
Jaar van release: 2007
Label: Rivel Records
Miseration - Your Demons - Their Angels
Wat te doen, als je, ondanks dat je al deel uitmaakt (of hebt uitgemaakt) van een hele rits metalbands en projecten, maar nog steeds tijd over hebt en niet het idee dat je muzikale lusten reeds bevredigd zijn? Simpel. Stamp je nog maar een band uit de grond.
Tenminste, dat moesten Christian Alvestam en Jani Stefanovic gedacht hebben toen ze vorig jaar Miseration besloten te gaan runnen. Beide heren zijn reeds betrokken (geweest) bij een hoop andere Scandinavische metalen ondernemingen, maar er is blijkbaar nog altijd wel fut voor nóg een klusje.

Niet dat de heren met Miseration ver van huis geraken. Deze band ligt redelijk tot nauw in het verlengde van wat ze met de andere bands ook doen. Het is melodieus, luchtig, wat deathmetal grunts, wat cleane vocalen, kortom, niets om over naar huis te schrijven. Maar blijkbaar zien de kersverse collega`s er wel heil in, dus ja, waarom ook niet…

Het debuutalbum van Miseration, Your Demons – Their Angels, ligt sinds begin dit jaar al in de schappen. Geen opzienbarend exemplaar, de zoveelste toegankelijke, melodieuze plaat uit Zweden. Opvallend zijn wel de cleane stem die op een aantal nummers (met name op Perfection Destroyed) zeer karakteristiek en nadrukkelijk aanwezig is, en in combinatie met de grunts en de stevige muziek doet het geheel mij wat aan de oude Into Eternity denken. De melodie in de nummers is overigens geenszins geforceerd, het komt gewoon, gebeurt gewoon. Zonder veel overbodige solo's en riedels.

Vervelend is Your Demons – Their Angels niet, maar een hoogvlieger zal het ook nooit worden. Het is een zeer typisch Zweeds tussendoortje waarop je prima muzikanten hoort die een leuk potje kunnen spelen en lekker weghapbare muziek maken die niet lang blijft hangen.

Tracklist:
1. Thrones
2. Perfection Destroyed
3. Seven Are the Sins
4. World Lethality
5. The End Designed
6. Chain-Work Soul
7. Noctivagant
8. Foul Invective
9. Scattering The Few

Score: 70 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 30 januari 2007

Meer Miseration:

Miseration - Your Demons - Their Angels
Reactie van Pepijn op 06-02-2007 om 20:50u
Score: 80 / 100

De review rept over muzikanten, maar was het je dan niet duidelijk dat alles door Jani Stefanovic is gedaan? Alleen de zang is gedaan door Christian Alvestam (scar Symmetry).

Miseration - Your Demons - Their Angels
Reactie van LightOfTruth777 op 17-11-2007 om 11:50u
Score: 100 / 100

Best ever...

Miseration - Your Demons - Their Angels
Reactie van Sven op 11-02-2009 om 22:07u
Score: 80 / 100

Ik luister ontzettend veel Melodeath maar deze springt er wat hevigheid toch wel uit. Christian heeft een erg goede grunt die niet snel verveelt en het weinige gebruik van zijn clean vocals geeft een mooie afwisseling van wat ik gewend ben van Scar Symmetry. (Ik ben erg benieuwd hoe de 2 nieuwe zangers van Scar Symmetry het gaan doen)

De muziek gaat soms richting Cannibal Corpse maar valt bij mij nog net binnen de lijnen van luisterbaarheid, wat mij betreft een dikke 8.

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.