Enquête

Hoe vaak heb jij Megadeth (bij benadering) live gezien?

meer dan dertig keer
26-30 keer
21-25 keer
16-20 keer
11-15 keer
6-10 keer
5 keer
4 keer
3 keer
2 keer
1 keer en dat smaakte naar meer
1 keer en dat was genoeg
0 keer, maar ik wil Megadeth op de afscheidstour zien
0 keer, en dat vind ik niet erg

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Andi Deris (Helloween) - 61
  • Henrik Sandelin (Avatar) - 38
  • Johnny Preston† - 86
  • Richard D. James (Aphex Twin) - 54

Vandaag overleden:
  • Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader) - 2005
Review

Miseration - Your Demons - Their Angels
Jaar van release: 2007
Label: Rivel Records
Miseration - Your Demons - Their Angels
Wat te doen, als je, ondanks dat je al deel uitmaakt (of hebt uitgemaakt) van een hele rits metalbands en projecten, maar nog steeds tijd over hebt en niet het idee dat je muzikale lusten reeds bevredigd zijn? Simpel. Stamp je nog maar een band uit de grond.
Tenminste, dat moesten Christian Alvestam en Jani Stefanovic gedacht hebben toen ze vorig jaar Miseration besloten te gaan runnen. Beide heren zijn reeds betrokken (geweest) bij een hoop andere Scandinavische metalen ondernemingen, maar er is blijkbaar nog altijd wel fut voor nóg een klusje.

Niet dat de heren met Miseration ver van huis geraken. Deze band ligt redelijk tot nauw in het verlengde van wat ze met de andere bands ook doen. Het is melodieus, luchtig, wat deathmetal grunts, wat cleane vocalen, kortom, niets om over naar huis te schrijven. Maar blijkbaar zien de kersverse collega`s er wel heil in, dus ja, waarom ook niet…

Het debuutalbum van Miseration, Your Demons – Their Angels, ligt sinds begin dit jaar al in de schappen. Geen opzienbarend exemplaar, de zoveelste toegankelijke, melodieuze plaat uit Zweden. Opvallend zijn wel de cleane stem die op een aantal nummers (met name op Perfection Destroyed) zeer karakteristiek en nadrukkelijk aanwezig is, en in combinatie met de grunts en de stevige muziek doet het geheel mij wat aan de oude Into Eternity denken. De melodie in de nummers is overigens geenszins geforceerd, het komt gewoon, gebeurt gewoon. Zonder veel overbodige solo's en riedels.

Vervelend is Your Demons – Their Angels niet, maar een hoogvlieger zal het ook nooit worden. Het is een zeer typisch Zweeds tussendoortje waarop je prima muzikanten hoort die een leuk potje kunnen spelen en lekker weghapbare muziek maken die niet lang blijft hangen.

Tracklist:
1. Thrones
2. Perfection Destroyed
3. Seven Are the Sins
4. World Lethality
5. The End Designed
6. Chain-Work Soul
7. Noctivagant
8. Foul Invective
9. Scattering The Few

Score: 70 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 30 januari 2007

Meer Miseration:

Miseration - Your Demons - Their Angels
Reactie van Pepijn op 06-02-2007 om 20:50u
Score: 80 / 100

De review rept over muzikanten, maar was het je dan niet duidelijk dat alles door Jani Stefanovic is gedaan? Alleen de zang is gedaan door Christian Alvestam (scar Symmetry).

Miseration - Your Demons - Their Angels
Reactie van LightOfTruth777 op 17-11-2007 om 11:50u
Score: 100 / 100

Best ever...

Miseration - Your Demons - Their Angels
Reactie van Sven op 11-02-2009 om 22:07u
Score: 80 / 100

Ik luister ontzettend veel Melodeath maar deze springt er wat hevigheid toch wel uit. Christian heeft een erg goede grunt die niet snel verveelt en het weinige gebruik van zijn clean vocals geeft een mooie afwisseling van wat ik gewend ben van Scar Symmetry. (Ik ben erg benieuwd hoe de 2 nieuwe zangers van Scar Symmetry het gaan doen)

De muziek gaat soms richting Cannibal Corpse maar valt bij mij nog net binnen de lijnen van luisterbaarheid, wat mij betreft een dikke 8.

Zoeken
    15 augustus:
  • Ellefson Soto - Unbreakable
  • Fermentor - Agreement
  • Incite - Savage New Times
  • Martyr - Dark Believer
  • Unleashed - Fire Upon Your Lands
  • Warmen - Band Of Brothers
  • 22 augustus:
  • Blackbriar - A Thousand Little Deaths
  • Blackbriar - A Thousans Little Deaths
  • Burning Sun - Retribution
  • Burning Witches - Inquisition
  • Desaster - Kill All Idols
  • Iron Savior - Reforge - Machine World
  • Kratornas - God Of The Tribes
  • Old Machines - The Cycles Of Extinction
  • Reinforcer - Ice And Death
  • Signs of The Swarm - To Rid Myself Of Truth
  • White Mantis - Arrows At The Sun

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.