Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Hypnosis - Seeds Of Fate
Jaar van release: 2006
Label: Bent Records
Hypnosis - Seeds Of Fate
Als je Hypnosis eens door Google haalt, merk je dat voorganger Cyber Death zowat in elke e-zine op (zeer) negatieve kritiek werd getrakteerd. Nu ken ik dat album niet, maar op basis van het nieuwe Seeds Of Fate kan ik toch wel zeggen dat deze Franse act niet in de categorie baggerbands hoort.

De combo van death metal en elektronica is namelijk best te pruimen. De songs zitten vol variatie en het cybersfeertje is bij vlagen erg geslaagd. Grunter/gitarist Pierre, die tevens voor de elektronica zorgt, drukt een positieve stempel op het geluid. Jammer genoeg gooit zangeres Cindy in elke song wel eens voor roet in het vreten. Op de eerste plaats omdat deze zanglijnen niet met de muziek passen en ten tweede omdat deze dame niet kan zingen. Als deze band haar in vervolg dwingt om enkel meer gitaar te spelen en het laat om elke song vol te proppen met verschillende passages, kan het nog zeker wat worden. Sterker nog: dan kan Hypnosis tot de betere Franse bands gerekend worden.

Dus nog even een boodschap aan de band zelf in mijn beste Frans: Moins est plus! Et Cindy ne peut pas chanter encore!

Tracklist:
1. Genesis Of Destruction
2. Stone Cold Embrace
3. Soul Mirror
4. The Room
5. Erosion Of Thoughts
6. Altered Reality
7. Low Life Process
8. Glittering Words
9. Seeds Of Fate

Score: 69 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 10 december 2006

Meer Hypnosis:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.