Alcatraz
Enquête

Wil jij dat Max en Iggor Cavalera met hun Chaos A.D.-show naar de Benelux komen? Zou je dan gaan kijken?

Ja, heel graag, daar wil ik hoe dan ook bij zijn
Wellicht naar een zaaloptreden, als het niet teveel kost
Ach, op een festival zou ik het wel meepikken
Alleen als het met de klassieke line-up van Sepultura zou zijn
Nee, liever Arise of Beneath The Remains
Nee, ik heb geen interesse in een concert van de Cavalera’s
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Jerry Cantrell en Velvet Rush
  • The Midnight Ghost Train en Sons Of Node
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • 21 juni:
  • Grafjammer, Zwart, Suttungr en Frontline Despair
  • Graspop Metal Meeting
  • Hang Youth en Ploegendienst
  • One Eyed Wizard en Impact
  • Thantifaxath em Messor Falce
  • 22 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Tetrarch en The Hara
  • The Sword, Yama en Thammuz
  • 23 juni:
  • Deafheaven, Birds In Row en Ontaard
  • 24 juni:
  • Alien Ant Farm en Tigress
  • 25 juni:
  • Jerry Cantrell en Velvet Rush
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ann Wilson (Heart) - 75
  • Brian "Head" Welch (Korn) - 55
  • Jean-Paul Gaster (Clutch) - 54
  • John Hinch (Judas Priest)† - 78
  • Matt Hyde (producent) - 61
  • René Schott (Agrypnie) - 37
  • Richárd Rubcsics (Ossian) - 52
  • Simon Wright (Dio) - 62
  • Stig Johansen (The Sins Of Thy Beloved) - 48
  • Tony Richards (W.A.S.P.) - 68
  • Tweeva (Patriarch) - 58
Review

Seven Circles - Seven Circles
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Seven Circles - Seven Circles
Deze demo lag alweer een dik half jaar op mijn bureau. Aangezien dit Zweedse heavy/ gothic metal-bandje in de tussentijd nog geen naamsbekend heeft verworven, krijg ik toch een beetje een schuldgevoel. Het zal toch niet door mijn laksheid komen dat de band nog niet is doorgebroken? Nee, dat zal wel niet. Het aantal bands dat na een review van mij tot de top is gaan behoren, is nihil te noemen.

Deze kruising tussen My Dying Bride en Iron Maiden is gewoon te slap om uberhaupt te boeien. De eerste twee nummers Meant To Be en Haven't Been Found wachten op een muzikaal climax, maar die komt er nooit. Alleen 2040 scoort middelmatig. Eigenlijk is de muziek nog wel ok, de gitaarriffs klinken ietwat vernieuwend. In Haven't Been Found horen we zelfs een gitaarpartijtje dat veelbelovend klinkt. Maar de zang is tergend slecht! Afvoeren die stem en laat de gitaren meer spetteren. Deze band heeft nog een lange weg te gaan.

Deze demo is trouwens in z'n geheel te beluisteren op hun website. Lekker overbodige review dus, want je kan eigenlijk zelf wel je conclusie trekken.

Tracklist:
1. Meant To Be
2. Haven't Been Found
3. 2040

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 27 augustus 2006

Meer Seven Circles:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.