Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Molko (Placebo) - 53
  • Clay Patrick McBride (fotograaf) - 57
  • Dan Blocker (acteur)† - 97
  • Endre Paksi (Ossian) - 67
  • J Mascis (Dinosaur Jr.) - 60
  • John Cornfield (producent) - 67
  • José Rubio (WarCry) - 47
  • Meg White (The White Stripes) - 51
  • Messiah Marcolin (Candlemass) - 58
  • Mike Young (Devin Townsend) - 46
  • Nicole Ansperger (Eluveitie) - 44
  • Wolf Hoffmann (Accept) - 66
Review

My Girlfriend Is My Weapon - Moyra
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
My Girlfriend Is My Weapon - Moyra
Je zult je band maar My Girlfriend Is My Weapon dopen. Zijn hun vriendinnen allen Hyacinth Bucket (uitgesproken 'Bouquet') types? Hebben ze karate gevolgd? Zijn ze zo aantrekkelijk dat andere mannetjessoorten geen ruzie meer zoeken, maar respect hebben voor hen? Ik weet het echt niet, behalve dat MG=MW ons graag op het verkeerde been zet.

Op deze demo worden verschillende soorten harde muziekstijlen gemixt en dat komt lekker chaotisch over. Ze refereren onder andere aan A Life Once Lost, Curl Up An Die en Everytime I Die. De acht minuten staan bol van breaks, groovy refreinen, geschreeuw, blastbeats en doen ons ook wel eens denken aan het nieuwere hardcore geluid. Niet slecht, niet slecht.

Dat alles verpakt in een roze outfit en voor de prijs van vijf Suzy wafels te koop. Een score ontbreekt omdat het plaatje te kort is om een cijfer op te plakken. En dat is dan ook, samen met de nog wat té voorspelbare composities en ietwat té vlakke productie, het belangrijkste kritiekpunt.

Tracklist:
1. Didi Better Watch Her Back?
2. Funky Is My Middle Name, Baby!
3. The Ark Of Toby G.

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 9 maart 2006

Meer My Girlfriend Is My Weapon:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.