Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Zou jij minstens 200 euro over hebben voor een intiem zaalconcert van jouw favoriete muzikant (met begeleidingsband), zoals de fans van Ronnie Wood?

Sterker nog, ik heb gewoon een kaartje gekocht voor Ronnie Wood
Ja, voor één of meer favoriete muzikanten zou ik dat betalen
Alleen in een zeer bijzondere situatie, zoals een glorieus afscheidsconcert
Niet voor soloconcert, wellicht voor grote show van mijn favoriete band(s)
Helaas zijn de muzikanten waarvoor ik dat bedrag over zou hebben al dood
Nee, zo'n bedrag vind ik absurd hoog voor welke artiest of band dan ook
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
  • 21 maart:
  • Eternal Eclipse: Cirith Gorgor, Heinous en Messor Falce
  • Gaerea
  • Gorgoroth, Patristic, Tyrmfar en Lömsk
  • The Motherz en Wild Blaze
  • 22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
  • Woke Up Tied Up, White Knuckle Grip en Posture
  • 25 maart:
  • David Ellefson en M.A.G.O.
  • 26 maart:
  • David Ellefson en M.A.G.O.
  • Kataklysm, Vader en Blood Red Throne
Geen concerten bekend voor 20-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Carl Palmer (Emerson, Lake & Palmer) - 76
  • Chester Bennington (Linkin Park)† - 50
  • David Dahir (Cellador) - 37
  • Kelly Conlon (Death) - 57
  • Olivier Lapauze (Heavenly) - 43
  • Sam Dunn (regisseur) - 52

Vandaag overleden:
  • A.J. Pero (Twisted Sister) - 2015
  • Archie Bleyer (Cadence Records) - 1989
  • Nick Griffiths (producent) - 2005
Review

Solemnity - Shockwave of Steel
Jaar van release: 2005
Label: Solemnity Music

Solemnity - Shockwave of Steel

Een cover van een verdwaalde Dungeons & Dragons-speler en een titel als Shockwave of Steel. Wat kun je daar nu van verwachten? Een hoop! Zo blijkt uit dit derde album van de Duitse heavy horror metalband Solemnity. Onvervalste true metal die vooral voortborduurt op de heavy metal van de jaren trachtig.

Verwacht van de heren van Solemnity geen baanbrekende muziek met briljante teksten, want dan kom je van een koude kermis thuis. Wat je van Solemnity wel kunt verwachten zijn dertien tracks die stuk voor stuk steengoed zijn. Hoge vocalen van Sven The Axe en hier en daar een onverwachte solo van Nosferatu Kuba op gitaar en zelfs een solerende bassist genaamd Red Monk. Het plaatje is compleet met de strakke drums van de Son of Satan himself. Solemnity heeft het allemaal. Naast het muzikale kunnen zit het, zoals je kunt lezen, met de humor van de bandleden ook wel goed. Als extraatje bij de twaalf originele Solemnity-songs op Shockwave of Steel met enkele hoogtepunten als Mephisto en Axe Attack, wordt de luisteraar getrakteerd op een cover van het Russische Aria, Will and Reason.

Shockwave of Steel van Solemnity is kortom een album waar je geen buil aan kunt vallen. Stoere metal zonder veel poespas.

Tracklist:
1. Enter The Axeworld
2. Mephisto
3. Axe Attack
4. The Queen of Hades
5. The Book of Eibon
6. Shockwave of Steel
7. Bloodbath
8. Red Monk
9. Impaler
10. Will and Reason (Aria cover)
11. Chainsaw Lullabye
12. Black Horizon
13. Up from The Grave

Score: 77 / 100

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 29 september 2005

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.