Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Enemynside - Let The Madness Begin...
Jaar van release: 2005
Label: Temple of Noise

Enemynside - Let The Madness Begin...

Let The Madnesss begin… van het Italiaanse stamt al uit 2003, maar is pas sinds dit jaar ook buiten Italië te verkrijgen. Het debuutalbum van dit Italiaanse viertal is aardig, maar weet me op veel punten toch niet te overtuigen. Dit is vooral te wijten aan de productie die echt stukken beter had gekund. Belangrijke muzikale elementen zoals spetterende gitaarsolo’s op momenten waar ze horen te zitten, komen niet uit de verf, omdat ze te veel op de achtergrond zijn geplaatst. De drums overheersen het complete geluid en mede daardoor is diversiteit in klankkleur in nummers ver te zoeken. Na vijf nummers heb je het wel gehoord. Misschien dat het ook met de productie te maken heeft, maar de zang pakt me ook niet. Zanger Cremisini probeert zoveel mogelijk op James Hetfield te lijken en dat pakt eigenlijk niet zo goed uit. Het mist elke overtuigingskracht en klinkt op veel momenten ronduit slordig.

Toch is het niet allemaal kommer en kwel, maar vooral een opeenstapeling van gemiste kansen. Sommige nummers zoals opener Suddenly Mad en bijvoorbeeld In Memory Free zitten goed in elkaar en maken de eerdergenoemde minpunten goed. Vooral het gitaarwerk is dik in orde. Wellicht dat het op een volgend album dus allemaal wel wat beter zal gaan.

Tracklist:
1. Suddenly Mad
2. Bad Junks
3. Ex-X-es
4. In Memory Free
5. Your Enemy Inside
6. Speed Killing
7. Peace of Mud
8. Unchained
9. Scars
10. Hatestone

Score: 75 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 13 augustus 2005

Meer Enemynside:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.