Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Sektor 7 - 7.0.2_demonstration_ & 7.0.3_suppress_
Jaar van release: 2004
Label: Eigen beheer
Sektor 7 - 7.0.2_demonstration_ & 7.0.3_suppress_
Maandag 11 juli 2005.

Lief dagboek,

Wat ik vandaag toch tegen het lijf gelopen ben...! Omdat je mijn trouwste maatje bent en al mijn geheimen te horen krijgt weet je natuurlijk wel een beetje hoe ik in elkaar steek. Doe mij maar een lekkere single. Ik ben dol op ruig, maar een nieuwe flirt mag natuurlijk best een beetje gelikt (hihi) en gladjes zijn. Nou, ik heb 'm gevonden hoor!

Hij is licht mysterieus, noemt zichzelf Sektor 7, maar laten wij hem S. noemen. S. zou ik gerust vaker willen ontmoeten. Hij doet me een beetje aan L. (Linkin Park) denken. Hij is hard en lief tegelijk, houdt van experimentjes en is dol op elektrische speeltjes. En dan dat licht militante Duitse accent, Roargh!

Helemaal ervaren is hij nog niet, ons eerste echte samenzijn duurde dan ook maar net twintig minuten. Toch heb ik er vertrouwen in dat hij de kneepjes van het vak nog wel leert. We gaan het in ieder geval nog vaak overdoen, ik kijk al uit naar de volgende keer.

Binnenkort vertel ik je over onze volgende ontmoeting lief dagboek, tot dan!

Tracklist:
7.0.2.1_control_denied_
7.0.2.2_freedom_in_slavery_
7.0.2.3_scorn_
7.0.2.4_15_
7.0.2.5_napoli_(homegrown)

Woensdag 13 Juli, 2005

Lief dagboek,

Ja! Vandaag ontmoette ik S. weer! Een korte téte-a-téte, want hij moest nog op toernee. Kan ik mee leven natuurlijk. Je moet dat soort een beetje vrij laten, anders gaan ze rare dingen doen waar ze iedereen een plezier mee willen doen maar niemand wat aan heeft.

Ik heb het hem niet laten merken, maar aanvankelijk was ik een klein beetje teleurgesteld. Hij was buiten zijn normale doen. Je kent het wel, dat popie-jopie semi-agressieve gebluf. Het was evengoed fijn, dat wel. Later trok hij gelukkig toch weer bij en werdt hij liever, zonder dat stoere imago te verliezen.

Eerlijk gezegd weet ik nog niet wat ik met hem aanmoet, ondanks mijn veelbelovende ervaringen met hem. Misschien moeten we eens een wat langere tijd met elkaar doorbrengen, dan kan ik je vast meer vertellen.

Tot dan lief dagboek, ik ga nu slapen. Welterusten!

Tracklist:
7.0.3.1_suppress_
7.0.3.2_rage_
7.0.3.3_control_denied_[video]

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 22 juli 2005

Meer Sektor 7:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.