Enquête

Wat is jouw favoriete song van ZZ Top?

Arrested For Driving While Blind
Blue Jean Blues
Brown Sugar
Cheap Sunglasses
Doubleback
Gimme All Your Lovin'
I Gotsta Get Paid
I'm Bad, I'm Nationwide
Jesus Just Left Chicago
Just Got Paid
La Grange
Legs
Mescalero
My Head's In Mississippi
Pearl Necklace
Pincushion
Rough Boy
Sharp Dressed Man
She's Just Killing Me
Sleeping Bag
Tube Snake Boogie
Tush
Viva Las Vegas
Waitin' For The Bus
een andere kraker van ZZ Top

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 september:
  • Harlott en Struck A Nerve
  • Warrant en Burning
  • Wyatt. E en Hemelbestormer
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Ringe (manager) - 80
  • Carl-Michael Herlöfsson (producent) - 64
  • Derek Sherinian (Dream Theater) - 60
  • Eerie Von (Danzig) - 62
  • Gene Simmons (Kiss) - 77
  • Geoff Downes (Asia) - 74
  • Johnny Hedlund (Unleashed) - 58
  • Michael Kaluta (illustrator) - 79
  • Olavi Mikkonen (Amon Amarth) - 53
  • Reinhold Mack (producent) - 77
  • Richie Cavalera (Incite) - 41
  • Rob Halford (Judas Priest) - 75
  • Ronald van Prooijen (Picture) - 71
  • Simone van Straten (Sisters Of Suffocation) - 30
  • Vivian Campbell (Def Leppard) - 64

Vandaag overleden:
  • Jack Nitzsche (The Rolling Stones) - 2000
Review

Nachtfalke - As the Wolves Died
Jaar van release: 2005
Label: Christhunt Productions
Nachtfalke - As the Wolves Died
Occulta Mors – de drijvende kracht achter dit Duitse eenmansproject – heeft het afgelopen decennium al heel wat obscure black metal de underground in geslingerd. In 1993 richtte hij het semi-legendarische Moonblood op, waarvan een hele wagonlading aan nauwelijks te verkrijgen demo’s en splits is verschenen. Met het in 1996 opgerichte Nachtfalke richt Occulta Mors zich wat meer op ongepolijste viking/black metal á la Bathory en Graveland, daar waar bij Moonblood de nadruk vrijwel alleen op rauwe (bij vlagen epische) black metal lag.

As the Wolves Died is alweer het vierde album van Nachtfalke en knalt na een wat standaard-intro agressief uit de startblokken met Wrath of Old Gods. Een krachtig en fel nummer met snel drumwerk dat mooi contrasteert met de vrij langgerekte, epische riffs. Het hieropvolgende Let Me Die laat Nachtfalke van haar beste kant horen: rauwe, pakkende viking/black metal waarin het betere werk van Graveland gecombineerd wordt met een lichte scheut Falkenbach (de folk-achtige keyboardpartijen). Verder vallen de nummers Midsummer en When the Wolves Return vanwege het heerlijke epische gitaarwerk in positieve zin op. Het enige kleine minpuntje is de sporadisch voorkomende cleane zang, die niet erg krachtig en vast klinkt en daarom beter achterwege gelaten had kunnen worden.

In feite ligt As the Wolves Died grotendeels in het verlengde van de vorige albums Doomed to Die en Land of Frost, maar Occulta Mors beschikt inmiddels over meer dan genoeg ervaring om ervoor te zorgen dat hij de muziek desondanks boeiend houdt. Zowel Graveland-adepten als liefhebbers van het oudere werk van Nachtfalke kunnen dus met een gerust hart toeslaan.

Tracklist:
1. Call From Udgaard
2. Wrath of Old Gods
3. Let Me Die
4. Praise the War
5. Midsummer
6. When the Wolves Return
7. Blood and Iron
8. Hail the Old Gods

Score: 83 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 2 mei 2005

Zoeken
    22 augustus:
  • Bleeding Antlers - Songs of Praise
  • 24 augustus:
  • Sarcoma - Ponzoña
  • 26 augustus:
  • Ghost - 2 Big To Rig (concertfilm)
  • 27 augustus:
  • Savage Grace - Live In Europe (dvd)
  • 28 augustus:
  • Airbourne - Airbourne
  • Beseech - Future. Present. Past.
  • Colorblind - Who Sold You This Truth ++ Was It Yours To Hold
  • Exumer - Death Mask Messiah
  • Flotsam And Jetsam - Rats In The Temple
  • In This Moment - Witch
  • Kamelot - Dark Asylum
  • Nephila - Huldra
  • Petrosa - Roadburn Chronicles
  • Projector - Before the Last Light
  • Sunscorched - Blood of the Badlands
  • Unholy Redeemer - Journey Beyond Death

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.