Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
  • 31 mei:
  • Motorpsycho
    25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
Kalender
Vandaag jarig:
  • Americo Rigoldi (Dominici) - 47
  • Anders Johansson (Hammerfall) - 64
  • Barrie Wentzell (fotograaf) - 84
  • Glen Drover (Megadeth) - 57
  • Klaus Meine (Scorpions) - 78
  • Martin Mayer (Sunterra) - 51
  • Pascal Landry (Dark Omentia) - 42
  • Paul Weller (The Jam) - 68
  • Robby Steinhardt (Kansas)† - 76
  • Seven Antonopoulos (Channel Zero) - 52
Review

Infernäl Mäjesty - One who points to death
Jaar van release: 2004
Label: Black Lotus Records
Infernäl Mäjesty - One who points to death
Yeah! Ook de heren van Infernäl Mäjesty zijn terug! In 1987 waren deze Canadese thrashers verantwoordelijk voor de legendarische cult schijf ‘None shall defy’ maar daarna werd het plots vrij stil rond de band. In 1992 verscheen nog ‘Creation of Chaos’ en in 1998 ‘Unholier than Though’ maar die konden de kwaliteit van het debuut niet evenaren. Vier jaar geleden verscheen er nog een live album ‘Chaos in Copenhagen’ maar daarna bloedde de band weeral dood.

De verrassing is dus groot als je naar dit ‘One who points to death’ luistert, want dit klinkt geweldig! De hedendaagse line-up van de band bestaat uit zanger Chris Bailey, gitaristen Kenny Hallman en Steve Terror, bassist Eric Dubreuil en drumbeest Kris Deboer. Hoe de heren het voor elkaar gekregen hebben is mij een raadsel; de nummers klinken geïnspireerd, gedateerd (in dit geval is dat erg positief), pompend, bevatten lange instrumentale gedeeltes, zijn complex maar toch ook herkenbaar. Op sommige momenten moet ik denken aan het betere werk van Dark Angel en soms krijg ik het zelfde kippenvel als wanneer ik naar ‘Hell awaits’ van Slayer luister. Het album lijkt opgenomen te zijn met materiaal dat in 1987 al gedateerd was en dat draagt uiteraard bij tot de sfeer. Hebben ze hun ziel aan de duivel verkocht? Hebben ze epo genomen? Hebben ze voor veel geld nieuwe Dark Angel nummers gekocht? Wat het ook mag zijn, het doel heiligt de middelen. Misschien hebben ze deze nummers zelf wel geschreven!

Het moge duidelijk zijn dat ik dit album ‘wel leuk’ vind. Mensen die ook gecharmeerd zijn door dit specifieke soort thrash (met death-invloeden) zullen hier ook van smullen maar ik besef ook dat vele metalfans dit oubollig vinden en dat is op zich jammer. Ik geef toe, dit album had in de golden 80's kunnen uitkomen maar dat boeit eigenlijk totaal niet. Niet alle stilstand is achteruitgang en het bewijs daarvan is ‘One who points to death’.

Tracklist:
1. Death of heaven
2. Pestilential eternity
3. Angels and acid
4. Honey tongue of Satan
5. Hysterion Proteron
6. Cathedral of hate
7. Virgin blood tastes purest at night
8. One who points to death

Score: 90 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 23 augustus 2004

Meer Infernäl Mäjesty:

Zoeken
    22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
  • 29 mei:
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.