Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

District - Don't Mess With the Hard Punx
Jaar van release: 2004
Label: People Like You Records
District - Don't Mess With the Hard Punx
Een groot punkrockliefhebber ben ik nooit geweest, maar op z'n tijd kan ik een theelepel van het eigenwijze spul wel waarderen. Deze nieuwe plaat van het Duitse District gaat er ook wel in. Helder geproduceerde, gevarieerde punkrock met zeer aparte zang.

Als je District zo voor het eerst hoort, zou je zweren dat de band uit Engeland afkomstig is. Dat gitarist Pascal Briggs van oorsprong Brit is, zal dan ook geen toeval zijn. Bovendien doet zanger Marc een (voor ongetrainde Hollandse oren) overtuigende poging om Brits te klinken in z'n uitspraak. Om een of andere reden klinkt de muziek zo toch wat authentieker.
De titel van het album doet anders vermoeden, maar echt hard en agressief is de punkrock van District niet. Door de nette, krachtige productie en de pakkende refreintjes luisteren de nummers gemakkelijk en lekker weg. Persoonlijk prefereer ik een wat rauwer geluid en wat meer vunzigheid over de gehele linie, maar deze combinatie van geluid en stijl misstaat de band totaal niet.
Blikvanger van de band is zanger Marc Ader (ook The Revolvers). Zijn stem is nogal apart, om maar gebruik te maken van een understatement. Op basis van het stemgeluid zou je een hermafrodiet verwachten, en soms is het zelfs net een hysterisch wijf. Deze zang is duidelijk niet voor iedereen weggelegd en kan derhalve het album maken of kraken.

Dertien pakkende punkrocknummers, met als hoogtepunten het gedreven I Crisis en het herkenbare No Heart, vormen een fraai album dat z'n weg naar het juiste publiek wel gaat vinden.

Tracklist:
1. We Are the Kids (We Don't Care)
2. I Crisis
3. Pop Stars
4. My Baybyeez Number
5. Off the Beaten Tracks
6. No Heart
7. Human Interaction
8. Monotony
9. Good Bye Chastify
10. I Don't Wanna Live Forever
11. Suzanne
12. Telephone Song
13. I Know a Girl

Score: 72 / 100

Reviewer: Patrick T.
Toegevoegd: 10 augustus 2004

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.