Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
  • 31 mei:
  • Motorpsycho
    25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
Kalender
Vandaag jarig:
  • Americo Rigoldi (Dominici) - 47
  • Anders Johansson (Hammerfall) - 64
  • Barrie Wentzell (fotograaf) - 84
  • Glen Drover (Megadeth) - 57
  • Klaus Meine (Scorpions) - 78
  • Martin Mayer (Sunterra) - 51
  • Pascal Landry (Dark Omentia) - 42
  • Paul Weller (The Jam) - 68
  • Robby Steinhardt (Kansas)† - 76
  • Seven Antonopoulos (Channel Zero) - 52
Review

Splatterhouse vs Gruesome Stuff Relish - Split cd
Jaar van release: 2004
Label: No Escape Records
Splatterhouse vs Gruesome Stuff Relish - Split cd
No Escape Records is een label wat sinds jaar en dag vette grind van allerlei pluimage op de markt brengt, en wat mij betreft al wel een leuke status verdient heeft. Dat No Escape twee goede bands uit de Razorback-stal bij elkaar heeft weten te brengen voor een splitje is natuurlijk helemaal vet.

Met een introotje wat ook op de laatste Marduk stond begint Maggot Sermon van Splatterhouse, en ze mogen mijn ingewanden hebben als deze jongens niet dagelijks naar Haemorrhage luisteren! De gitaarriffs, het drumwerk, de composities, alles doet denken aan de Spaanse grindgoremeesters! Zelfs de zanger klinkt als zijn Spaanse tegenhanger Lugubrious, inclusief verkouden doodsrochels en braakgeluiden. Dat je dan als band nog een cover van je grote voorbeeld durft op te nemen is natuurlijk helemaal dapper! Toch doen de invloeden, al liggen ze er nog zo dik bovenop, weinig afbreuk aan de muziek van deze Amerikanen. Splatterhouse verstaat namelijk de kunst van het schrijven van catchy songs, en als er iets belangrijk is in het genre dan is het dat wel! Ook is het hele zaakje voorzien van een heldere productie, die herinnert aan Exhumed in de tijd van de Pale Existence-split. Je weet wel, met een snare die klinkt als een uitversterkt conservenblik. Thumbs up voor Splatterhouse dus!

Gruesome Stuff Relish komt evenals het eerder genoemde Haemorrhage uit Spanje, en ook deze band heeft wel wat meer overeenkomsten met hun landgenoten dan hun afkomst. Gruesome Stuff Relish is echter al wel wat langer bezig dan de splitpartners van Splatterhouse, en heeft in de loop der jaren een meer eigen geluid opgebouwd, wat behalve aan Haemorrhage ook aan de Spaanse goregods van Impetigo herinnert. Op deze split doet hun "Teenage Gallio Grind" het erg goed. De nummers zijn grotendeels in hetzelfde humpa-tempo gespeeld, inclusief hier en daar een rammelende blastbeat. De gitaarriffs en solo's zijn goed gespeeld en de gepitchte vocalen liggen lekker in het gehoor. De band heeft sinds hun vorige album Last Men In Gore dan wel geen noemenswaardige progressie geboekt, maar degelijk is het in ieder geval, en da's ook wat waard.

Splatterhouse:
1. Maggot Sermon
2. Awash In Gore
3. Splatterhouse
4. Decom-Posers (Haemorrhage cover)

Gruesome Stuff Relish
5. The Last Survivor
6. Curse Of The Templar Knights
7. Don't Feel The Shame
8. Zombie Madness
9. Jungle Of The Flesh-Eatin' Beings

Score: 80 / 100

Reviewer: Rascul
Toegevoegd: 27 mei 2004

Meer Splatterhouse vs Gruesome Stuff Relish:

Zoeken
    22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
  • 29 mei:
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.