Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Stabbing Eleven - Idiansinkrasi
Jaar van release: 2004
Label: Eigen beheer
Stabbing Eleven - Idiansinkrasi
Stabbing Eleven is afkomstig uit de mooie provincie Overijssel. Deze band is net nieuw want ze begonnen pas vorig jaar met samen te musiceren. Deze band bestaat uit vier heren die door het leven gaan als 'Resz', 'G', 'Dextor' en 'Mr. Marcus'. De heren maken moderne metal: laaggestemde gitaren, opgefokte drumpartijen, samples, experimentjes, een cleane (beetje zeurende stem) die wordt afgewisseld met een stoere roepstem.

De muziek van deze band doet me nog het meest denken aan bands als Wowbeggar en het fantastische Taste of insanity. Het grote pluspunt van deze band is dat ze hun muziek erg beukend brengen zodat deze eerste EP nergens verveelt. Integendeel; agressieve tracks als 'Stitched' en 'Shallow point' krijgen mij in beweging.

Omdat dit hun eerste korte EP is vind ik quoteren een beetje overbodig. Nu is het aan de band om live hun mannetje te staan en zo uit te groeien tot een wat bekendere band. Een Nederlandse tour met een band als Taste of insanity, Cheesy of Dreadlock pussy zal de band zeker ten goede uitkomen. Geïnteresseerden verwijs ik naar de mooi vormgegeven website van deze heren waar je het nummer 'Stitched' kan downloaden en eventueel deze EP voor 7.5 Euro'tjes kan bestellen.

Tracklist:
1. Edit(h)
2. Stitched
3. Set for nothing
4. Shallow point
5. Course of all
6. Human machine rebellion

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 20 april 2004

Meer Stabbing Eleven:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.