Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 16-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Zaars (Tribulation) - 38
  • Barry Hay (Golden Earring) - 78
  • Flood (producent) - 66
  • Jared MacEachern (Machine Head) - 46
  • Scott Asheton (The Stooges)† - 77

Vandaag overleden:
  • Elvis Presley - 1977
  • Jason Corsaro (producent) - 2017
  • Mac Tontoh (Osibisa) - 2010
  • Robert Johnson - 1938
Enquête

Wat vind jij van het nieuwe album van Slash?

Weergaloze plaat!8 %8 %8 % 8.82 %
Bovengemiddeld22 %22 %22 % 22.22 %
Redelijk, maar geen topper15 %15 %15 % 15.03 %
Matig, valt behoorlijk tegen2 %2 %2 % 2.29 %
Zeer zwak1 %1 %1 % 1.96 %
Ik heb hem nog niet beluisterd, maar ben wel benieuwd14 %14 %14 % 14.71 %
Sinds zijn vertrek bij Guns N' Roses heb ik geen interesse meer in Slash13 %13 %13 % 13.40 %
De muziek van Slash heeft me nooit aangesproken, inclusief Guns N' Roses18 %18 %18 % 18.63 %
anders, namelijk:2 %2 %2 % 2.94 %

[ Stem | Andere Enquêtes ]


Geplaatst door Gilbert van Metalfan.nl op 24-09-2014 om 19:16



Kies s.v.p. het antwoord dat jouw mening het beste weergeeft. Wil jij echter een (geheel) ander antwoord geven dan de voorgedrukte mogelijkheden, kies dan voor de optie "anders, namelijk:" en vertel ons hieronder wat jij van World On Fire vindt of waarom het album jou niet interesseert.

Geplaatst door Rens op 24-09-2014 om 21:13



Ik vind de mogelijkheid tot kiezen voor optie 7 en 8 onnodig.

Daar heb je niks aan. Mensen die geen interesse hebben in Slash, dat kan natuurlijk gewoon. Maar wat voor nut heeft het ter beoordeling op de nieuwe plaat?

De overige 6 geven duidelijk meningen weer.

Geplaatst door Een Metalfan op 24-09-2014 om 22:37



was de naam niet Slash was het niet veel geweest. punt uit.

Geplaatst door Een Metalfan op 25-09-2014 om 00:39



Niet mee eens. Is gewoon een heerlijke rock ''n roll plaat.
Natuurlijk krijgt de plaat meer aandacht omdat Slash erop speelt en niet een onbekende gitarist. Maar daardoor vind ik de plaat niet beter of slechter. Ik bekijk het gitaarspel juist nog kritischer doordat Slash erop speelt.

Geplaatst door Tim op 25-09-2014 om 09:14



Ik ken hem niet, omdat ik de vorige cd''s, ondanks aanwezigheid van Myles Kennedy, ook niet super vond. Datzelfde geldt voor Slash''s Snakepit en Velvet Revolver. Ik vind het geen relevante muziek, dat van GN''R wel, ondanks alle controverses.

Geplaatst door appie op 25-09-2014 om 13:42



uitgezonderd van de tweede snakepit cd, Ain''t life grand, dat ik een absolute topper vind heb ik met al het andere werk van slash solo inclusief die andere snakepit en velvet revolver hetzelfde.
naast een stel sterke songs bevatten al deze albums evenzoveel nummers die me helemaal niks doen

Geplaatst door Peter op 25-09-2014 om 15:42



Ik ben het eens met Appie, alttijd wel een paar lekkere nummers per plaat en verder gewoon aardig. Mooie is wel dat de concerten natuurlijk erg goed zijn als hij de drie beste nummers per plaat speelt en nog wat spul van GnR en Velvet Revolver.

Geplaatst door Ron op 29-09-2014 om 13:38



Goede plaat alleen niet heel bijzonder. Staan wel een paar hele goede nummers op zoals Beneath The Savage Sun, Bent To Fly, Wicked Stone, Shadow Life en Iris Of The Storm. Probleem is vooral dat de plaat te lang is, 17 nummers is gewoon teveel.

Dit heeft naar mijn eigen gevoel ook te maken met Myles Kennedy. Ik vind de man een geweldige zanger alleen is zijn stem zo "bijzonder" dat het me al snel teveel wordt. Dat ligt natuurlijk ook wel een beetje aan je eigen stemming.

Zo werd ik Alter Bridge (ook Myles Kennedy, voor de niet-kenners) bij Fortarock al snel te veel en ben weggegaan. Terwijl ik op Graspop er helemaal in zat en het een geweldig optreden vond. Verder is Slash natuurlijk wel een hele leuke persoonlijkheid en dat telt ook. Mijn zoon is gitarist en vind de man geweldig. Prima toch?

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.