Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in mei 2026 werd uitgebracht?

A Forest Of Stars - Stack Overflow In Corpse Pile Interface
Acid Reign - Daze Of The Week
All Them Witches - House Of Mirrors
Armored Saint - Emotion Factory Reset
Black Veil Brides - Vindicate
Claypool Lennon Delirium - The Great Parrot-Ox
Darkthrone - Pre-Historic Metal
Devin Townsend - The Moth
Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
Dogstar - All In Now
Draconian - In Somnolent Ruin
Elder - Through Zero
Frozen Soul - No Place Of Warmth
Geoff Tate - Operation: Mindcrime III
Ingested - Denigration
Monolord - Neverending
Panopticon - Det Hjemsøkte Hjertet
Periphery - A Pale White Dot
Pro-Pain - Stone Cold Anger
Sevendust - One
Shinedown - Ei8ht
Social Distortion - Born To Kill
Venom - Into Oblivion
Yoth Iria - Gone With The Devil
een ander studio-album uit mei 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    1 juni:
  • Afsky en Yoth Iria
  • 2 juni:
  • Midnight Odyssey
  • 3 juni:
  • Flotsam And Jetsam en Razorblade Messiah
  • 4 juni:
  • Pitfest
  • 5 juni:
  • An Evening with Paul Quinn - Road Stories
  • Flotsam and Jetsam en Razorblade Messiah
  • Pitfest
  • South Of Heaven festival
  • Triple Threat Metal Fest 2026
  • 6 juni:
  • Flotsam and Jetsam en Atmoran
  • Pitfest
  • Pro-Pain en Megalomaniacs
  • South Of Heaven festival
  • 7 juni:
  • ACIDEZ en Rotzorg
  • South Of Heaven festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ignacio Ruiz (Arwen) - 47
  • Robert Vigna (Immolation) - 56

Vandaag overleden:
  • Cynthia Weil (songwriter) - 2023
  • Victor Agnello (Lȧȧz Rockit) - 2014
Concertreview

Stream Of Passion en Morning
Op 24 april 2008 in Effenaar, Eindhoven
Tekst door Hans
Foto's door Hans
Volle bak in de Effenaar. De euforie die Stream Of Passion heet leeft duidelijk nog onder het rock- en metalpubliek, want men was massaal op komen dagen om te zien (net als ik) wat de gevolgen zijn van het opvullen van de vacatures Lucassen, Linstruth en Millián.

Aan Morning de eer om te openen. Ook Morning timmert aardig aan de weg want op een haar na heeft de band het felbegeerde platencontract op zak. Vanavond kregen we dan ook een leuke mix voorgeschoteld van oudere en nieuwe nummers. Het publiek was erg enthousiast, net als de band overigens die ik live nog nooit heb zien of horen verzaken. Zangeres en frontvrouwe Saskija van Heugten zong de sterren foutloos van de hemel; ik vraag me af of de in de zaal aanwezige Arjen Lucassen (en Lori Linstruth) deze jongedame nu in de kijker hebben voor een volgend (Ayreon?-)project...

, Eindhoven, 24-4-2008

Dan Stream Of Passion; Alleen zangeres Marcela Bovio, bassist Johan van Stratum en Davy Mickers zijn nog over van de originele line-up; de heren Eric Hazebroek en Stephan Schultz hebben de zware taak om Arjen en Lori te doen vergeten, terwijl Jeffrey Revet de toetsen van Alejandro Millián heeft overgenomen.

Nu is het uiteraard niet fair om de vergelijking met de eerste line-up zwartwit te zien; deze setting verdient een eerlijke eigen kans, met deels oud materiaal en een aantal nieuwe nummers. Alhoewel het gitaargeluid wat flets was en niet altijd even prettig gemixt brachten beide heren het er aardig van af. Keyboardspeler Revet was vaker niet te horen dan wel, en dat is jammer want dat maakt de sound van Stream Of Passion wel zo sfeervol. Drummer Davy Mickers was goed in vorm (drums maar half doorversterkt?), evenals frontvrouwe Marcela Bovio, die wederom goed bij stem was en qua persoonlijkheid de band voor een groot deel nu zelf moet dragen. Daar slaagde ze wonderwel in, met haar frêle postuur maar gouden keeltje. Het nieuwe songmateriaal klonk aardig, maar studio en live zijn vaak twee heel verschillende dingen..In ieder geval maakte men de fans er nieuwsgierig genoeg mee. In de toegift kwam nog een verrassing voorbij: Ayreon's Computer Eyes werd de zaal in geslingerd, tot grote vreugde van het toch al enthousiaste publiek.

Stream of Passion, Eindhoven, 24-4-2008

Ik kan niet anders dan concluderen dat Stream Of Passion nog leeft en hard aan de weg timmert. Nu nog een label wat het nieuwe album gaat uitbrengen (dat geldt ook voor Morning), dan kan eenieder verder gaan genieten van deze twee prima acts. Dat deed men na de show met de ruimhartige meet and greet die de band had aangekondigd en die tot in de late uurtjes heeft geduurd.

klik op de foto's voor grotere versies

Into The Grave 2026

Reactie van Luis op 03-04-2013 om 12:53u


My programmer is trinyg to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the costs. But he''s tryiong none the less. I''ve been using Movable-type on a variety of websites for about a year and am anxious about switching to another platform. I have heard great things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress content into it? Any kind of help would be really appreciated!

Zoeken
    29 mei:
  • All Them Witches - House Of Mirrors
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Dogstar - All In Now
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Narnia - X
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Shinedown - Ei8ht
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
  • 5 juni:
  • A.A. Williams - Solstice
  • Blood Incantation - All Gates Open (Original Motion Picture Soundtrack)
  • Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
  • Evergrey - Architects Of A New Weave
  • Riena - Miekka ja Varjo
  • Urzah - A Tranquil Void
  • Voivod - Symphonique
  • W.M.D. - Against All Warnings
  • 6 juni:
  • Thorium - Suburban Rot
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.