Enquête

Wat is jouw favoriete song van ZZ Top?

Arrested For Driving While Blind
Blue Jean Blues
Brown Sugar
Cheap Sunglasses
Doubleback
Gimme All Your Lovin'
I Gotsta Get Paid
I'm Bad, I'm Nationwide
Jesus Just Left Chicago
Just Got Paid
La Grange
Legs
Mescalero
My Head's In Mississippi
Pearl Necklace
Pincushion
Rough Boy
Sharp Dressed Man
She's Just Killing Me
Sleeping Bag
Tube Snake Boogie
Tush
Viva Las Vegas
Waitin' For The Bus
een andere kraker van ZZ Top

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 28-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Arve "Ice Dale" Isdal (Enslaved) - 49
  • Dave Hlubek (Molly Hatchet)† - 75
  • Gus Pepa (Death Angel) - 59
  • Jack Black (Tenacious D) - 57
  • Jess Margera (CKY) - 48
  • Otto Schimmelpenninck van der Oije (Delain) - 44
Review

Rising Moon - Demo 2003
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Rising Moon - Demo 2003
Toen ik deze demo in mijn brievenbus vond, ging ik direct op zoek in mijn cd collectie want de bandnaam kwam me erg bekend voor. En ja, ik had een mini cd van deze Italiaanse band getiteld 'European aliens' dat ik ooit in LSP (de Belgische metalspeciaalzaak nabij concertzaal Biebob) had gekocht voor één luttele euro. Op dat cd'tje speelden ze Zweedse death metal in de stijl van Hypocrisy. Die mini en het daarop volgende album '..For the remained time' kwam uit bij Metal Fortress entertainment. Nu is dat contract gedaan en gaat de band 'shoppen' naar een nieuw label. Daarom brachten ze speciaal deze demo met vier tracks uit.

De Hypocrisy invloeden zijn nog steeds merkbaar in hun sound. Maar nu zijn ze ook meer beïnvloed door andere Zweedse melodieuze death metal bands als In Flames en oudere Soilwork. Alle vier de nummers zijn typische Zweedse death metal tracks die ook 'op zijn Zweeds' zijn geproduceerd. Snelle passages wisselen zich af met slepende herhalende riffs.

Voor al diegene die Hypocrisy vandaag te modern vindt, moet de website van deze band eens bezoeken. Ik ben er van overtuigd dat deze band een geschikt platenlabel scoort, en ik ben dan ook heel erg benieuwd naar hun vierde album waarop deze vier tracks ook zouden staan. Italianen die meer Zweeds klinken dan de gemiddelde Zweedse band, dat is op zich ook een kunst apart.

Tracklist:
1. Death's colours
2. They are as us
3. Grind out
4. Almost insignificant

Score: 75 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 12 december 2003

Meer Rising Moon:

Zoeken
    26 augustus:
  • Ghost - 2 Big To Rig (concertfilm)
  • 27 augustus:
  • Savage Grace - Live In Europe (dvd)
  • 28 augustus:
  • Airbourne - Airbourne
  • Beseech - Future. Present. Past.
  • Colorblind - Who Sold You This Truth ++ Was It Yours To Hold
  • Exumer - Death Mask Messiah
  • Flotsam And Jetsam - Rats In The Temple
  • In This Moment - Witch
  • Kamelot - Dark Asylum
  • Nephila - Huldra
  • Petrosa - Roadburn Chronicles
  • Projector - Before the Last Light
  • Sunscorched - Blood of the Badlands
  • Unholy Redeemer - Journey Beyond Death
  • 1 september:
  • Bitter - Slamosaurus Rex
  • 2 september:
  • SIM - HOOMAN AFTER ALL
  • 3 september:
  • Zvindiyar - Six Rites

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.