Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Adrian Weiss - Easy Game
Jaar van release: 2014
Label: Eigen beheer

Adrian Weiss - Easy Game

De Duitse gitarist Adrian Weiss levert met Easy Game zijn tweede visitekaartje af, na een eerdere plaat Big Time uit 2011. Het is een visitekaartje, want in de twaalf nummers wil de nog jonge snarenplukker laten horen wat hij allemaal uit een gitaar kan toveren, en dat is heel wat. In de traditie van andere virtuozen, en vooral de grote gitaarreuzen uit met name de jaren negentig, heeft hij daar eigen materiaal voor gemaakt. Zijn portfolio bevat naast de nodige metal, progressieve rock, fusion, jazz, wereldmuziek en wat blues. Hij is van alle muzikale markten thuis.

De ene na de andere knappe solo, shred, powerriff en fijne langgerekte heldere noot vliegt je rond de oren. Zoals Weiss het laat klinken, lijkt het inderdaad een 'easy game'. Schijn bedriegt en het is duidelijk hoe goed de beheersing van zijn instrument is.

Het schrijven van materiaal om zijn kunsten te etaleren, gaat hem echter minder goed af. Uiteraard zit het instrumentaal wel snor en steelt Weiss tijdens elk van de twaalf melodische nummers de show met fantastische gitaarkunsten, maar de songs zitten verder nogal simpel in elkaar en zijn voor de doorsnee luisteraar dan ook niet bijster interessant om bij herhaling te beluisteren. Het blijft immers vooral een uithangbord. Wanneer je echter een enorme gitaarliefhebber bent, is dit de plaat voor jou.

Tracklist:
1. Awkward Silence
2. Instant Relief
3. Aim To Please
4. Immediate Measure
5. The Last Days
6. Hacienda
7. Camel's Dance
8. Second Sunrise
9. The Offering
10. Easy Game
11. Night Owl
12. Offbeat Frankenstine

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 10 juni 2015

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.