Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
  • 17 juni:
  • Battery, Thrive en Hometown Crew
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Jackson (My Dying Bride) - 55
  • Andreas Tyrone Svensson (Backyard Babies) - 52
  • Archie Bleyer (Cadence Records)† - 116
  • Atli Jarl Martin (Helshare) - 52
  • Brad Delp (Boston)† - 74
  • Carl Cadden-James (Shadow Gallery) - 62
  • David Sanchez (Havok) - 37
  • David Thoener (producent) - 71
  • John Wetton (Asia)† - 76
  • Kristian Larsen (Manticora) - 50
  • Michiel Eikenaar (Nihill)† - 49
  • Toni Paananen (Malpractice) - 51
Review

Cheesy - Beg
Jaar van release: 2003
Label: Little Shark Records
Cheesy - Beg
Cheesy is metal, Nederlands, opwindend en geflipt maar toch ook erg lekker. Deze band debuteert met dit album en probeert aansluiting te vinden met Nederlandse nu-metalbands als Dimension seven, Dreadlock pussy, Taste of insanity en Wowbeggar. En als ik eerlijk ben moet ik zeggen dat deze band direct dezelfde status verdient (wat mij betreft) als bovengenoemde bands.

De band speelt een mix van nu-metal, hardcore explosies, originele geluidjes en zangstemmetjes. De invloed van System of a Down is zeer merkbaar. De korte explosies en het originele stemgeluid verwijzen naar die top nu-metal groep. Een andere invloed is duidelijk Primus (vooral de lekkere freaky baslijnen). Op dit debuut staan dertien vrij korte en compacte liedjes. En ik moet zeggen dat alle dertien nummers er wel mogen zijn. Er zijn natuurlijk enkele uitschieters zoals 'Get away' (moet live geweldig zijn!), 'Words' en 'Country side'. De nummers zijn heel erg catchy, wat natuurlijk iets heel positief is. Ik zie deze band echt nog veel groter worden. Het potentieel is er zeker.

De productie van dit album is ook uitstekend (de moderne Galaxy Studios in België), alleen het artwork irriteert me wel wat. Vooral die twee urinevlekken op de achterkant. Bah! De band schijnt live wel erg goed te zijn (kijk maar eens op hun site naar de wilde foto's) en in Italië hebben ze ook al wat succes gehad. Iedere fan van System of a Down en aanverwante groepen zal zeker genieten van dit schijfje. Steun deze groep en koop gewoon dit album! Als deze band in Amerika had gewoond hadden ze trouwens waarschijnlijk al bekender zijn geweest. Maarja; that's life.

Tracklist:
1. Got freaks
2. Backseatboy
3. Talk
4. B52
5. Get way
6. Countryside
7. Seven
8. Cynical dimension
9. Words
10. Get it on
11. Your style
12. Freebee
13. Surprise me

Score: 75 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 23 april 2003

Meer Cheesy:

Cheesy - Beg
Reactie van No_Remorse op 30-04-2003 om 18:05u
Score: 88 / 100

cheesy gaat het zeker maken!

Cheesy - Beg
Reactie van Een_Metalfan op 03-07-2003 om 20:49u
Score: 75 / 100

cheesy victims en wowbeggar gaan de nederlandse metal redden denk ik .

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.