Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
Geen concerten bekend voor 14-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Achernar (Orakle) - 46
  • Billy Sherwood (Yes) - 61
  • Fred Estby (Dismember) - 54
  • Jona Lewie (Brett Marvin And The Thunderbolts) - 79
  • Linda Hopper (Magnapop) - 67
  • Luca Di Gennaro (Soul Secret) - 41
  • Mike "Cyco Miko" Muir (Suicidal Tendencies) - 63
  • Quincy Jones (producent)† - 93
  • Tom Allom (producent) - 80
Review

Bloodbound - Book Of The Dead
Jaar van release: 2007
Label: Metal Heaven
Bloodbound - Book Of The Dead
Een Scandinavisch vijftal, dit Bloodbound, opgericht in 2004 en via Metal Heaven in 2006 al de muzikale weg opgegaan met hun debuut-cd Nosferatu, waarna de band ging touren met o.a. Arch Enemy, Evergrey en Pretty Maids. Een aantal personele wisselingen deed de band wankelen, maar na een vijf maanden durende zoektocht was de voortzetting afgelopen januari veiliggesteld.

Was het de moeite? Mwah... Om maar met de deur in huis te vallen: men noemt het metal, maar daar is het niet zwaar genoeg voor en luistert het te makkelijk weg. Helaas ook is de band er een van dertien in een dozijn. Nergens kunnen composities, instrumentale beheersing noch zang (Michael Bormann, waarvan ik beter gewend ben) me in enige vorm van extase brengen. Het wat hulpeloos aandoende "dreigende gegrom" tussen de zanglijnen door (Bless The Unholy) maakt het er niet beter op. Ook in elk snel nummer de dubbele bassdrum is een teken van zwakte.

Als er dan er nog schaamteloos gejat wordt, inclusief Yngwie-imitatie (Into Eternity) ben ik er snel klaar mee.

Tracklist:
1. Sign of the Devil
2. The Tempter
3. Book of the Dead
4. Bless the Unholy
5. Lord of Battle
6. Flames of Purgatory
7. Into Eternity
8. Black Heart
9. Black Shadows
10. Turn to Stone
11. Seven Angels

Score: 59 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 6 mei 2007

Bloodbound - Book Of The Dead
Reactie van Stephan op 09-05-2007 om 20:51u
Score: 60 / 100

Hallo , ik als grote fan van alle soorten metal ben het niet eens met Hans Bloodbound is wel degelijk metal, mischien een dertien in een dozijn band maar toch maken ze redelijk lekker pakkende metal met veel melodie. Dus liefhebbers voor niet al te serieuze metal maar toch lekker van melodie houden kunnen dit album toch wel slikken. Liefhebbers van power metal en melodic metal kunnen denk wel van dit album gaan genieten. Ook al zijn de nummers geen super nummers en wat simpel van opzet toch zelf even gaan luisteren en niet afhaken op wat Hans zegt, met alle respect !!! Metal is alive and rules 4-ever Stephan

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.