Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete act uit de line-up van Dynamo Metalfest 2026?

Amorphis
Bleed From Within
Castle Rat
Damnation
Death Angel
Destruction
Fit For An Autopsy
Godsmack
Helloween
In Flames
Kittie
Lamb Of God
Lowen
Overkill
Primus
Revocation
Ronker
Sanguisugabogg
Slaughter To Prevail
Soulfly
Tailgunner
Testament
Thy Art Is Murder
Urne
een andere band, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 juli:
  • Dong Open Air
  • 17 juli:
  • Bengal Tigers en Starscream
  • Dong Open Air
  • 18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
  • 19 juli:
  • Mindwars en Ruthless
  • Prixoma Flare, Hurryland en Artemis
Kalender
Vandaag jarig:
  • Igor Khoroshev (Yes) - 61
  • Jean-Michel Labadie (Gojira) - 52
  • Kyle Gass (Tenacious D) - 66
  • Lexxi Foxx (Steel Panther) - 42
  • Matt Camacho (Forbidden) - 58
  • Tanya Donelly (Belly) - 60

Vandaag overleden:
  • Gar Samuelson (Megadeth) - 1999
  • Jeff LaBar (Cinderella) - 2021
Review

Maylene And The Sons Of Disaster - II
Jaar van release: 2007
Label: Ferret Music
Maylene And The Sons Of Disaster - II
Een groot deel van de bekendheid van Maylene And The Sons Of Disaster is te danken aan het Underoath-verleden van zanger Dallas Taylor. Toch irriteer ik mij op Maylene’s tweede album, simpelweg II getiteld, juist het meest aan zijn bijdrage.

Op sommige momenten, in Dry The River en Plenty Strong And Plenty Wrong bijvoorbeeld, is Taylors zang best goed te noemen en zit er ook genoeg variatie in om de aandacht vast te houden. Even later slaat dat al over in eentonig geschreeuw waarbij je je afvraagt of de man überhaupt wel kán zingen. Helaas blijft dit geschreeuw te lang aanhouden om van een topplaat te spreken.

Onaardig is de southern rock van Maylene ook niet hoor. Muzikaal is het goed om aan te horen, met interessant gitaarwerk waarvan je zin krijgt om een lekker potje te rocken, en een fijne productie. De grootste verrassing wacht de luisteraar aan het eind van het album als het instrumentale The Day Hell Broke Loose At Sicard Hollow aanbreekt, maar ook dit nummer kan er niet voor zorgen dat ik een ultiem gevoel van bevrediging aan het luisteren van II overhoud.

Tracklist:
1. Memories Of The Grove
2. Dry The River
3. Plenty Strong And Plenty Wrong
4. Darkest Of Kin
5. Raised By The Tide
6. Wylie
7. Death Is An Alcholic
8. Everyone Needs A Hasting
9. Don’t Ever Cross A Trowell
10. Tale Of The Runaways
11. The Day Hell Broke Loose At Sicard Hollow

Score: 70 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 16 april 2007

Meer Maylene And The Sons Of Disaster:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.