Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Zou jij minstens 200 euro over hebben voor een intiem zaalconcert van jouw favoriete muzikant (met begeleidingsband), zoals de fans van Ronnie Wood?

Sterker nog, ik heb gewoon een kaartje gekocht voor Ronnie Wood
Ja, voor één of meer favoriete muzikanten zou ik dat betalen
Alleen in een zeer bijzondere situatie, zoals een glorieus afscheidsconcert
Niet voor soloconcert, wellicht voor grote show van mijn favoriete band(s)
Helaas zijn de muzikanten waarvoor ik dat bedrag over zou hebben al dood
Nee, zo'n bedrag vind ik absurd hoog voor welke artiest of band dan ook
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
  • 21 maart:
  • Eternal Eclipse: Cirith Gorgor, Heinous en Messor Falce
  • Gaerea
  • Gorgoroth, Patristic, Tyrmfar en Lömsk
  • The Motherz en Wild Blaze
  • 22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
  • Woke Up Tied Up, White Knuckle Grip en Posture
    18 april:
  • Ancient Fragments
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bryan Ottoson (American Head Charge)† - 48
  • Drew Struzan (illustrator) - 79
  • Elliot Scheiner (producent) - 79
  • Eric Woolfson (The Alan Parsons Project)† - 81
  • Grant Hart (Hüsker Dü)† - 65
  • Jason McMaster (Watchtower) - 61
  • Jeff LaBar (Cinderella)† - 63
  • Jeroen van Donselaar (Beyond The Pale)† - 54
  • Jerry Cantrell (Alice In Chains) - 60
  • Jesse Haff (Daylight Dies) - 48
  • John Lubbock (dirigent) - 81
  • Ken Johansson (Memory Garden) - 56
  • Richie Malone (Status Quo) - 40
  • Rodleen Getsic (acteur) - 51
  • Sami Asp (Wingdom) - 48
  • Tuomas Saukkonen (Before The Dawn) - 46
  • Zé "Abigor" Febra (The Spektrum) - 40

Vandaag overleden:
  • Chuck Berry - 2017
Review

Dew-Scented - Incinerate
Jaar van release: 2007
Label: Nuclear Blast Records
Dew-Scented - Incinerate
Ik heb drie Dew-Scented albums in mijn bezit, maar verder dan track 5 geraak ik zelden. Ik heb Dew-Scented al vaak zien optreden op allerhande festivals, maar na de helft van het concert stap ik meestal op. Dit alles is te wijten aan de erg voorspelbare, maar wel zeer vlot gespeelde, thrash die deze Duitsers serveren en vooral aan de immens eentonige schreeuwzang van Leif Jensen. Met enig wantrouwen en bijhorende vooroordelen, druk ik voorzichtig op de play-toets van mijn versleten cd-speler.

En tot mijn verbazing is de nieuwe Dew-Scented gewoon goed én boeiend! Spelen konden ze natuurlijk al, maar deze keer spelen ze alsof de platenmaatschappij een uiterst scherp mes op de keel van de bandleden hield. Heerlijk strakke en snelle riffs worden afgevuurd en de gitaarsolo’s van het duo Müller & Bache moeten niet onderdoen voor de béste Slayer solo’s ooit. Maar dan wél technisch goed gespeeld. Zanger Leif probeert wat meer variatie in zijn geschreeuw aan te brengen, maar deze band zal pas echt kunnen doorbreken met een topzanger in de gelederen. Maar omdat de songs erg sterk zijn, spetterend worden uitgevoerd en het album opent en eindigt met een mooie aan de latere Kreator denkende intro en outro zie zelfs ik, als Leif-hater, dat voor een keer door de vingers.

De heren kregen ook hulp van Andy Sneap die de mix verzorgde, Kreator-zanger Mille die zijn stemgeluid leent aan Retain The Scars en topgitaristen Jeff Waters en Gus G die met plezier een solo hebben afgeleverd. Incinerate is dus een zeer lekker plaatje geworden die meer dan geschikt is voor liefhebbers van de eerste The Haunted en de twee Legion Of The Damned werkjes.

Tracklist:
1. Exordium (intro)
2. Vanish Away
3. Final Warning
4. That's Why I Despise You
5. The Fraud
6. Into the Arms of Misery
7. Perdition for All
8. Now Or Never
9. Aftermath
10. Everything Undone
11. Contraddictions
12. Retain the Scars
13. Exitus (outro)

Score: 82 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 16 maart 2007

Dew-Scented - Incinerate
Reactie van Een Metalfan op 16-03-2007 om 15:22u

Verder als???

Dew-Scented - Incinerate
Reactie van Een Metalfan op 16-03-2007 om 16:00u

track = song liedje 5 dus in nog eenvoudigere taal

Dew-Scented - Incinerate
Reactie van Thijs op 16-03-2007 om 20:17u

Het is verder DAN, niet als, DAN!

Dew-Scented - Incinerate
Reactie van Een Metalfan op 17-03-2007 om 17:08u

NOU EN stelletje mierenneukers

Dew-Scented - Incinerate
Reactie van Een Metalfan op 18-03-2007 om 17:14u

Dew scented is eigenlijk best een nichterige naam voor een stoere thrash band, want stoer zijn ze ... Klinkt als een foute mierzoete ballad op zo'n waardeloos Freedom Call album of zo. Ik moest het toch even kwijt, kon er al dagen niet meer van slapen.

Dew-Scented - Incinerate
Reactie van trooper op 08-05-2007 om 20:09u
Score: 87 / 100

Dew scented zou uit de verhalen van Edgar Allen Poe komen, meer weet ik ook niet... De vorige platen konden mij wel boeien, en deze zeker en vast. Meer death metal invloeden, nog sneller en aggresiever,... Dat de zanger weinig variatie biedt heeft me zelfs nog nooit gestoord.

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.