Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Aedy (Paradise Lost) - 56
  • Andy C. (Dark Moor) - 48
  • Jimmy Bain (Dio)† - 78
  • Jorge Marques (Tarantula) - 59
  • Klaus Eichstadt (Ugly Kid Joe) - 58
  • Letícia Figueiredo (Venin Noir) - 42
  • Marc Mas Marti (Persefone) - 41
  • Migé Amour (HIM) - 51
  • Travis Ryan (Cattle Decapitation) - 51
Review

Broke[N]Blue - The Waiting
Jaar van release: 2005
Label: MTM Music
Broke[N]Blue - The Waiting
De gemiddelde Arrow Classic Rock fan zal op ‘The Waiting’ het etiket ‘te soft en veel te braaf plaatje’ plakken. De gemiddelde Metalfan-lezer zal dus zeker niet malen om deze recensie van dit tweede album van Broke[N]Blue (vreselijke bandnaam overigens). Dit lange album, verdeelt in 13 powerpopsongs, is wederom het resultaat van een project van Lars Abrahamsson. In zijn vrije tijd schrijft deze Zweed brave AOR (of beter gezegd AOP)-deuntjes en deze laat hij inspelen door professionele muzikanten en inzingen door een mannelijke en vrouwelijke zanger.

Het album opent zowaar uitstekend met ‘How Does It Feel’ waar daarna zakt het songwritingniveau in. Een dieptepunt wordt bereikt met het feelgood-liedje ‘Heaven Is All’ dat op de EO-jongerendagen nog op boe-geroep zal worden onthaald. Als de goed uitgevoerde muziek, hoe zoetsappig het ook is, nog zou verpakt zijn in uitsluitend goede composities dan zou dit plaatje er nog wel mogen wezen. Neen, MTM Music heeft betere rock in huis. Om positief te eindigen; wie het anachronistische keyboardgeluid op ‘The Waiting’ kan doorstaan, is een echte taaie metalman.

Tracklist:
1. How Does It Feel
2. Perfect Match
3. Endlessly
4. Heaven Is All
5. Never The Same
6. Keep Me Waiting
7. The Waiting (For A Life)
8. This Time
9. Rivers Are Calling
10. Midnite Show
11. Let Me Out
12. Found It Now
13. First Time

Score: 50 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 augustus 2005

Meer Broke[N]Blue:

Broke[N]Blue - The Waiting
Reactie van AOR POMPY op 18-08-2005 om 18:11u
Score: 85 / 100

Ik kan dit plaatje echt wel doorstaan, hoor ! Het is zelfs een hemels genoegen om naar die heerlijke keyboardgeluiden te kunnen en mogen luisteren. Veel aangenamer dan het zoveelste alternatieve/moderne bandje te moeten aanhoren, dat veel lawaai (geen muziek!) maakt, maar geen instrument kan bespelen, laat staan een SONG schrijven ! Dit is hier wel het geval, alhoewel het niet een echt topproduct is in het AOR genre, maar toch een behoorlijke subtopper, wat de score rechtvaardigt !

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.