Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
Geen concerten bekend voor 23-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bryan Joseph Belleau (Gates Of Winter) - 42
  • Chris Adler (Lamb Of God) - 53
  • Christopher Amott (Arch Enemy) - 48
  • Dmitry Vadimovich Titorenko (Holy Blood) - 45
  • Guillermo Izquierdo (Angelus Apatrida) - 42
  • Keith "Bonanno" Alexander (Carnivore)† - 62
  • Patrick Mameli (Pestilence) - 58
Review

Encoffination - Ritual Ascension Beyond Flesh
Jaar van release: 2010
Label: SelfMadeGod Records
Encoffination - Ritual Ascension Beyond Flesh
Doom metal is een eigenaardig genre. Waar muzikanten van alle andere metalvarianten proberen zoveel mogelijk energie in hun muziek te stoppen, lijkt het er bij doom metal juist om te gaan de energie van een platgeslagen puppy te hebben en zo langzaam mogelijk te gaan. Muziek die niet echt helpt om in een feeststemming te komen, zeg maar. Zo ook Ritual Ascension Beyond Flesh, de debuutplaat van Encoffination.

Als dikke, verrotte stroop komen de donkere tonen uit de versterkers gedropen en slepen de luisteraar mee naar de krochten van de hel waar deze heren zich ongetwijfeld thuis voelen. De sfeer op deze plaat is desolaat en duister, wat versterkt wordt door de vele samples die gebruikt worden om de muziek te ondersteunen, maar nergens vervelend of opdringerig aanvoelen. De in eerste instantie ietwat mager klinkende productie lijkt toch te werken, aangezien het bijdraagt aan het duistere karakter van deze schijf.

De grunts van zanger Ghoat zijn precies datgene wat deze muziek nodig heeft: zwevende, soms bijna niet hoorbare grunts die langzaam opkomen. Het geheel klinkt als een macabere kerkdienst met zombies als misdienaar en Ghoat als demonische priester, prekend over duisternis en verdoemenis. Al met al is dit een mooie schijf geworden die menig feestje naar een dieptepunt kan helpen en is zonder twijfel de aanschaf waard als je blij wordt van doom metal.

Tracklist:
1. Procession
2. Nefarious Yet Elegant Are The Bowels Of Hell
3. Miasma Of Rotten Serenity
4. Eucharist Of Bone And Flame
5. Interlude
6. Beyond The Grace Of Flesh Go I
7. Entombment Of The Breathing Flesh
8. Coffinpsalms

Score: 75 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 13 februari 2011

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.