Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Robert Berry - The Dividing Line
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
Robert Berry - The Dividing Line
Robert Berry is voor de echte kenner geen onbekende in de rockwereld, maar bij de meeste van ons zal er geen belletje gaan rinkelen bij de naam. Onterecht, want Robert Berry komt niet zomaar uit de lucht vallen. In de jaren zeventig maakte hij zijn debuut bij de band Hush en speelde daarna in Alliance en Boston. Hij maakte diverse soloalbums, waarvan The Dividing Line zijn meest recente is.

Kort door de bocht is The Dividing Line een aanrader voor de classic rock-liefhebber. De songs op het album klinken lekker in het gehoor en zijn zelfs catchy te nemen. Het is totaal aan jou om te bepalen of dat een goede of slechte zaak is.

The Dividing Line is een echt soloalbum. Robert Berry schreef de muziek en tekst zelf, zingt en bespeelt alle instrumenten. Het resultaat is een degelijk album gevuld met melodieuze rock plus een Amerikaans sausje. Denk bijvoorbeeld aan Journey, Foreigner en REO Speedwagon. Hoewel alles prima en lekker klinkt, stijgt het album niet tot grote hoogtes. De muziek is wat tam en niet echt verrassend. Dit maakt The Dividing Line geen topper. Niettemin is het album wel een luisterbeurtje waard. Check dan vooral het titelnummer, A Life Worth Living en Listen To People.

Tracklist:
1. The Dividing Line
2. One Good Man
3. Listen To The People
4. Faith
5. This Life
6. A Life Worth Livin'
7. Can't Let Go
8. I Gave You The Best of Me
9. Young Hearts
10. Wait
11. Life Is On Fire
12. Wait (bonus video)

Score: 74 / 100

Reviewer: Inge
Toegevoegd: 23 maart 2009

Robert Berry - The Dividing Line
Reactie van Erik op 24-03-2009 om 12:47u
Score: 90 / 100

Een heerlijk album met een zeer relaxte sfeer!

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.