Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalband uit het Afrikaanse continent?

Abu Lahab [Marokko]
Amanaz [Zambia]
Arka'n Asrafokor [Togo]
Constellatia [Zuid-Afrika]
Crescent [Egypte]
Duma [Oeganda/Kenia]
Freedom's Children [Zuid-Afrika]
Lycopolis [Egypte]
Mdou Moctar [Niger]
Myrath [Tunesië]
Ngozi Family [Zambia]
Nishaiar [Ethiopië]
Odious [Egypte]
Ofege [Nigeria]
Overthrust [Botswana]
Seether [Zuid-Afrika]
Skinflint [Botswana]
Songhoy Blues [Mali]
Suck [Zuid-Afrika]
Tamikrest [Mali]
Vulvodynia [Zuid-Afrika]
Wildernessking [Zuid-Afrika]
Witch [Zambia]
Wrust [Botswana]
een andere band uit Afrika

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 juni:
  • Aeveris, The Dirty Scums, Promise Down, Signs Of Algorithm en Powerslave
  • Jera On Air
  • 29 juni:
  • Iron Maiden, Epica, Testament, Doro en Fleddy Melculy
  • 30 juni:
  • The Black Crowes
  • 1 juli:
  • The Black Crowes
  • 2 juli:
  • Masacre en Dauthuz
  • 3 juli:
  • Boneripper, Trickstate en Bot Mes
  • Sea of Consciousness, Dance With Dragons en Mosaic
Kalender
Vandaag jarig:
  • Abbath (Immortal) - 53
  • Axel Rudi Pell - 66
  • Craig Locicero (Forbidden) - 57
  • Massimiliano Pagliuso (Novembre) - 49
  • Rich Costey (producent) - 57
  • Sabine Dünser (Elis)† - 49

Vandaag overleden:
  • Chris Squire (Yes) - 2015
  • John Entwistle (The Who) - 2002
  • Stephen Stickler (fotograaf) - 2015
Review

President Evil - Hell In A Box
Jaar van release: 2008
Label: AFM Records
President Evil - Hell In A Box
Mijn collega Walter werd twee jaar geleden niet euforisch van het President Evil debuut Thrash 'n' Roll Asshole Show en ik word dat ook niet van opvolger Hell In A Box. Niet dat deze Duitse band slecht is, maar hun combinatie van rock ‘n’roll (Peter Pan Speedrock-stijl) en standaard thrash metal is gewoon maar leuk voor een vijftal songs en dan zit je eigenlijk gewoon al op het einde van het album te wachten.

Wel heeft de band duidelijk vooruitgang geboekt tegenover de songs die ik ken van het debuut. De productie is sterker, de bandleden zijn veel beter op elkaar ingespeeld en de songs bevatten meer schwung. Maar toch hervallen de heren dus na een tijd in saaiheid en zodoende is Hell In A Box niet zomaar een aanrader. Ik vermoed echter dat deze band in een klein zaaltje de temperatuur kan laten stijgen tot meer dan 50 graden. Ook het feit dat ze gekozen werden door Ministry zelf om hun Europees voorprogramma te verzorgen, zegt iets over de kwaliteit van de band. Maar die eentonigheid blijft hun voorlopig op cd de nek om doen. Luistertip: het titelnummer en King Asshole.

Tracklist:
1. Viva La Muerta
2. Jesus Factor Negative
3. Hell In A Box
4. White Fire
5. King Asshole
6. The Anti Loser
7. Bring Out Your Dead
8. The Return Of The Speed Cowboys
9. Godforsaken
10. One Brain Army
11. New Junk City

Score: 66 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 17 januari 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.