Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in augustus 2025 werd uitgebracht?

Babymetal - Metal Forth
Baest - Colossal
Blackbraid - Blackbraid III
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Burning Witches - Inquisition
Centuries Of Decay - A Monument To Oblivion
Chevelle - Bright As Blasphemy
Defacement - Doomed
Deftones - Private Music
Déhà - Ashes As Rain
Desaster - Kill All Idols
Halestorm - Everest
Hammer King - Make Metal Royal Again
Helloween - Giants And Monsters
In Mourning - The Immortal
Lord Of The Lost - Opvs Noir Vol. 1
Månegarm - Edsvuren
Martyr - Dark Believer
Mob Rules - Rise Of The Ruler
Pilgrimage - From Amber To Sun
Rise Against - Ricochet
Signs Of The Swarm - To Rid Myself Of Truth
Unleashed - Fire Upon Your Lands
Vicious Rumors - The Devil's Asylum
een ander album uit augustus 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Selway (KMFDM) - 55
  • Doug Pinnick (King's X) - 75
  • Fantasma (Brujeria) - 65
  • Jimi Hazel (24-7 Spyz) - 62
  • Luuk van Gerven (After Forever) - 45
  • Mike Wengren (Disturbed) - 54
  • Pasi Hakuli (Total Devastation) - 49
  • Rajeh "James" Khazaal (Nervecell) - 41
  • Saku Hakuli (Total Devastation) - 49
  • Terje "Valfar" Bakken (Windir)† - 47
  • Tom Viel (Kronos) - 46
  • Tommy Tägtgren (producent) - 60

Vandaag overleden:
  • Keith Harwood (technicus) - 1977
Review

Krypt Axeripper - Mechanical Witch
Jaar van release: 2007
Label: Ektro Records
Krypt Axeripper - Mechanical Witch
Uiteraard zijn er al de nodige vage releases besproken op deze webstek. Maar het Finse Krypt Axeripper spant met gemak de troon. Deze ‘band’ is ontstaan dankzij overmatig lsd gebruik van een figuur dat zichzelf niet bekend wilt maken. Deze onbekende man wilde graag een parodie maken op Manowar en consorten en tekstueel is dat met songs als High Speed Thunder Forever Gone ook gelukt. Kolder van het hoogste Finse poldergehalte.

De liedjes duren gemiddeld een minuutje of twee (!) en zijn te vaag om in een hokje te stoppen. Het is geen heavy metal, maar een vreemdsoortig experimenteel jaren ’70 rock met wat zwevende gitaarsolo’s en wat onlogisch gezwijmel dat moet doorgaan als gezang. Een cijfer op deze totaal absurde release kan ik niet plakken en het eveneens Finse Ektro Records spoort in zijn geheel niet. Met een apart gevoel voor humor gaan ze alvast in de toekomst de New Wave Of Finnish Heavy Metal blijven promoten met bands als Acid Mothers Temple & The Cosmic Inferno, Circle, Pharaoh Overlord en Kuusumun Profeetta. Als dat niet in het gekkenhuis eindigt, weet ik het ook niet meer.

Tracklist:
1. Sacrifice The Sea
2. Battle Of The Axehammer
3. High Speed Thunder Forever Gone
4. Possessed (By Trees)

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 juni 2007

Meer Krypt Axeripper:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.