Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete Lamb Of God- (of Burn The Priest-)song?

11th Hour
512
Black Label
Bloodletting
Checkmate
Contractor
Descending
Desolation
Ditch
Ghost Walking
Honey Bucket
Hourglass
Laid To Rest
Memento Mori
Now You’ve Got Something To Die For
Omens
Omerta
Overlord
Redneck
Ruin
Set To Fail
The Duke
Vigil
Walk With Me In Hell
een andere Lamb Of God/Burn The Priest-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 oktober:
  • All Them Witches en Elder
  • Disturbed en Megadeth
Kalender
Vandaag jarig:
  • André Matos (Angra)† - 53
  • Cesare Codispoti (Tystnaden) - 47
  • Gary D'Eramo (Node) - 54
  • Giovanni Santini (Thy Majestie) - 47
  • Howie Weinberg (technicus) - 72
  • Jeff Loomis (Nevermore) - 54
  • John Haughm (Agalloch) - 50
  • Mattias Marklund (Vintersorg) - 51
  • Paolo Gregoletto (Trivium) - 40
  • Pete Agnew (Nazareth) - 79
  • Steve Berlin (Los Lobos) - 70
  • Steve Gaines (Lynyrd Skynyrd)† - 76

Vandaag overleden:
  • Börje "The Boss" Forsberg (producent) - 2017
  • David Andersson (Soilwork) - 2022
  • Martin Kearns (Bolt Thrower) - 2015
Review

Krypt Axeripper - Mechanical Witch
Jaar van release: 2007
Label: Ektro Records
Krypt Axeripper - Mechanical Witch
Uiteraard zijn er al de nodige vage releases besproken op deze webstek. Maar het Finse Krypt Axeripper spant met gemak de troon. Deze ‘band’ is ontstaan dankzij overmatig lsd gebruik van een figuur dat zichzelf niet bekend wilt maken. Deze onbekende man wilde graag een parodie maken op Manowar en consorten en tekstueel is dat met songs als High Speed Thunder Forever Gone ook gelukt. Kolder van het hoogste Finse poldergehalte.

De liedjes duren gemiddeld een minuutje of twee (!) en zijn te vaag om in een hokje te stoppen. Het is geen heavy metal, maar een vreemdsoortig experimenteel jaren ’70 rock met wat zwevende gitaarsolo’s en wat onlogisch gezwijmel dat moet doorgaan als gezang. Een cijfer op deze totaal absurde release kan ik niet plakken en het eveneens Finse Ektro Records spoort in zijn geheel niet. Met een apart gevoel voor humor gaan ze alvast in de toekomst de New Wave Of Finnish Heavy Metal blijven promoten met bands als Acid Mothers Temple & The Cosmic Inferno, Circle, Pharaoh Overlord en Kuusumun Profeetta. Als dat niet in het gekkenhuis eindigt, weet ik het ook niet meer.

Tracklist:
1. Sacrifice The Sea
2. Battle Of The Axehammer
3. High Speed Thunder Forever Gone
4. Possessed (By Trees)

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 juni 2007

Meer Krypt Axeripper:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.