Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Angel - Don't Wanna Run
Jaar van release: 2005
Label: Black Lotus Records
Angel - Don't Wanna Run
Kristof heeft het al aan der lijve ondervonden. Hij luisterde Imperia, vond het niet super, en gaf zangeres Helena Michaelsen nog een persoonlijke tik na. Na een lang interview raakte hij toch overtuigd en kwam hij niet weg voor hij drie zoenen en een knuffel had ontvangen van madame Michaelsen. Is Kristof zo makkelijk? Is Helena zo wonderbaarlijk? Vandaag gaan we het merken, want nu is het mijn beurt.

Omdat Helena in Imperia haar artistieke ziel niet helemaal bloot kon geven is er nu het nevenproject Angel. Acoustisch. Op Black Lotus Records. Een vreemde combinatie inderdaad. Een eerste single moet de fans kennis laten maken met Angel, het album komt later uit. Alleen "Don't Wanna Run" zal op het album verschijnen. Een prachtige ballad waarin Helena alle ruimte krijgt om de mogelijkheden van haar stem te verkennen. Begeleidende pianopartijen en subtiele strijkers op de achtergrond geven Helena alle ruimte, en die zal ze benutten ook. Met Angel bewijst ze een bloedmooie stem te hebben, mits ze die goed gebruikt.

Van "Mother" is een acoustische versie opgenomen, die me nieuwsgierig maakt naar het origineel (komt ook op het album). Het hartstochtelijke relaas waarin Helena afscheid neemt van haar moeder is het meest pakkende nummer van de single. Zou het origineel ook zo'n juweeltje zijn? "Heaven" is een kort niemandalletje waarin Helena haar operastem gebruikt, Het zogenoemde theatrale "Darkness" is afgrijselijk. Wat een gedrocht. De single is alleen te koop via de website van Black Lotus Records én die van Angel. Natuurlijk mag je ook wachten op het hele album.

Tracklist:
1. Don't Wanna Run (Single edit)
2. Mother (Acoustic Version)
3. Heaven
4. Darkness

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 7 juni 2005

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.