Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 april:
  • Exhumed en Gruesome
  • Skynd
  • 14 april:
  • Casey, Lastelle en Watch Me Rise
  • 15 april:
  • The Spark - Roadburn pre-party
  • TOE
  • 16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 18 april:
  • Ancient Fragments
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
Geen concerten bekend voor 13-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Lewis (Staind) - 54
  • Christian "Léo" Leonhardt (Oomph!) - 57
  • Jack Casady (Jefferson Airplane) - 82
  • Jennie Tebler (Lake Of Tears) - 53
  • Jeroen Paul Thesseling (Pestilence) - 55
  • Johan Hallgren (Pain Of Salvation) - 51
  • Jonathan Albrechtsen (Hatesphere) - 38
  • Jørn "Necrobutcher" Stubberud (Mayhem) - 58
  • Mika Pusa (Vanguard) - 45
  • Pierre Chauty (Midwinter) - 39
  • Randy Piper (W.A.S.P.) - 70
  • Simon Michael (Subway To Sally) - 42
  • Sindre Nedland (In Vain)† - 42
  • Ville Seponpoika Sorvali (Moonsorrow) - 46
  • Waseem Essayed (Bilocate) - 41
  • Willliam van Dijk (Whispering Gallery) - 51

Vandaag overleden:
  • Chi Cheng (Deftones) - 2013
  • Paul Raymond (UFO) - 2019
Concertreview

W.A.S.P.
Op 4 november 2006 in De Bosuil, Weert
Tekst door Waldie
Foto's door Tonnie
W.A.S.P. maakt al twintig jaar lang sleazy hardrock voorzien van soms vunzige teksten. Door de jaren heen zijn de teksten net als Blackie Lawless zelf wat volwassener geworden, maar dat typische geluid dat al te vinden was op de klassieke single Animal (Fuck Like A Beast) vinden we nog altijd terug. Na iets meer dan twee jaar zijn Blackie en zijn mannen weer op tour als voorproefje voor een album dat in november uit zou moeten komen. Zaterdag 4 november stonden de mannen in De Bosuil in het Limburgse Weert. Een koude winteravond die iets minder koel werd door een net iets te kort concert van W.A.S.P.

Hoewel volgens site en tickets de deuren om acht uur open zouden gaan, moesten gasten nog lang wachten om naar binnen te mogen. De reden daarvoor was dat het gemelde voorprogramma was komen te vervallen, dit overigens zonder dat de horde W.A.S.P.-fans hiervan op de hoogte werd gesteld. Hoewel W.A.S.P. niet meer zo populair is als dat het ooit was, stond er toch een flinke rij voor De Bosuil, en was de zaal toch goed gevuld, en was het koude winterweer alweer snel vergeten.

W.A.S.P.

W.A.S.P. verscheen uiteindelijk rond kwart over tien op het podium. Het geluid, zoals we gewend zijn van hen, vrij hard en werd het podium gevuld met een helrode lichtshow. Net zoals bij beide Neon God-tours had Blackie zijn grote vriend Elvis meegenomen waar hij slechts eenmaal in klom. De avond zou in het teken staan van flink wat oud materiaal. Geopend werd dan ook met On Your Knees, direct gevold door You Hate To Love Me, waarbij Blackie Elvis beklom, en L.o.v.e. Machine. Het publiek had er zin in en Blackie werd dan ook toegejuicht bij het inzetten van Wild Child, direct gevolgd door Widowmaker en Sleeping In The Fire. Blackie Lawless zei het al, een avond met oud materiaal en songs die nog nooit eerder (hier) live te horen zijn geweest. Misschien was Widowmaker niet de meest logische keuze, toch was het leuk om dit nummer eens te horen, en Sleeping In The Fire werd ontvangen met flink wat meezingers.

W.A.S.P.

Tot groot genoegen van iedereen verraste Blackie met de aankondiging van Arena of Pleasure; het eerste nummer van The Crimson Idol dat die avond de revue zou passeren, want even later kregen we ook nog een geweldige vertolking van The Idol voorgeschoteld. Hoewel het geluid wat fel was tijdens de lange solo, was het een genoegen om live te horen en te zien. Na I Wanna Be Somebody nam Blackie al afscheid. Niet voor lang, want na het roepen van 'Blackie! Blackie!' en uiteraard 'WASP!' was het tijd voor de verplichte toegift: een geweldige versie van Chainsaw Charlie vergezeld van het geluid van keiharde cirkelzagen en het traditionele Blind In Texas.

W.A.S.P.

Het concert was wat kort met maar twaalf nummers en een vrij korte kloktijd, zeker gezien het vervallen van het voorprogramma had het wel wat langer gemogen. Het geluid was, zoals vaker in De Bosuil, perfect! Begin volgend jaar moet Dominator uitkomen, en hopelijk volgt daar weer een tour op, maar dan wel met wat meer speeltijd.

Tracklist:
1. On Your Knees
2. You Hate To Love Me
3. L.o.v.e. Machine
4. Wild Child
5. Widowmaker
6. Sleeping In The Fire
7. Arena of Pleasure
8. The Headless Children
9. The Idol
10. I Wanna Be Somebody
11. Chainsaw Charlie (Murders In The New Morgue)
12. Blind In Texas

W.A.S.P.

Bospop

Zoeken
    10 april:
  • Archspire - Too Fast To Die
  • Battlegrave - Enslavement
  • Chronicler Of Ardul - Sounds Of Ardul
  • Fighter V - Deja Vu
  • Immolation - Descent
  • Metal Church - Dead To Rights
  • Resurrected - Perpetual
  • Uada - Interwoven
  • 13 april:
  • Evil Warriors - Evil Warriors
  • 17 april:
  • Doodswens - Doodswens
  • Draken - Here Be Draken
  • LungBurner - Dogma
  • Master Dy - Milf Queen
  • Mylingar - Út
  • Skindred - You Got This
  • The Last Ten Seconds Of Life - The Dead Ones
  • Vargrav - Dimension: Daemonium
  • Victorious - World War Dinosaur
  • Victorius - World War Dinosaur
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.