Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Zou jij minstens 200 euro over hebben voor een intiem zaalconcert van jouw favoriete muzikant (met begeleidingsband), zoals de fans van Ronnie Wood?

Sterker nog, ik heb gewoon een kaartje gekocht voor Ronnie Wood
Ja, voor één of meer favoriete muzikanten zou ik dat betalen
Alleen in een zeer bijzondere situatie, zoals een glorieus afscheidsconcert
Niet voor soloconcert, wellicht voor grote show van mijn favoriete band(s)
Helaas zijn de muzikanten waarvoor ik dat bedrag over zou hebben al dood
Nee, zo'n bedrag vind ik absurd hoog voor welke artiest of band dan ook
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
  • 21 maart:
  • Eternal Eclipse: Cirith Gorgor, Heinous en Messor Falce
  • Gaerea
  • Gorgoroth, Patristic, Tyrmfar en Lömsk
  • The Motherz en Wild Blaze
  • 22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
  • Woke Up Tied Up, White Knuckle Grip en Posture
    16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jimmy DeGrasso (Megadeth) - 63
  • Joakim Berg (Kent) - 56
  • Jon Zazula (Megaforce Records)† - 74
  • Jonathan Carlemar (Seven Tears) - 38
  • Leena Maria "Awa" Peisa (Lordi) - 47
  • Michael Bruce (Alice Cooper) - 78
  • Mike Jastrembski (Heathen)† - 63
  • Nancy Wilson (Heart) - 72
  • Nikolaj "Nachtsturm" Rüster (Agrypnie) - 40
  • Scott Garrett (The Cult) - 60
  • Steve Marker (Garbage) - 67
  • Todd McFarlane (illustrator) - 65
  • Wolfgang Van Halen (Van Halen) - 35

Vandaag overleden:
  • Daniel MacMaster (Bonham) - 2008
  • Dick Dale - 2019
  • Jakson Spires (Blackfoot) - 2005
  • Jason Rainey (Sacred Reich) - 2020
  • Jeff "The Pilot" Ulmer (Sacred Blade) - 2013
  • T-Bone Walker - 1975
  • Teemu "Somnium" Raimoranta (Finntroll) - 2003
  • Walter van Cortenberg (Ancient Rites) - 2021
Review

Doro - Love's Gone To Hell
Jaar van release: 2016
Label: Nuclear Blast Records

Doro - Love's Gone To Hell

Het is inmiddels al vier jaar geleden dat er nieuw materiaal is uitgekomen van de immer knappe metalgodin Doro Pesch. Wel was er enkele jaren terug een jubileumuitgave van het meest recente album Raise Your Fist, met wat extraatjes ten opzichte van het origineel uit 2012. Het wachten is gelukkig ten einde, want nu brengt Doro de nieuwe powerballad Love’s Gone To Hell uit als single in diverse formats (7”, maxi single, digital download).

Het nummer klinkt op en top Duits in de traditie van Duitse rock en metal uit de jaren tachtig. Het is beladen, gedragen en op het eerste gezicht misschien een beetje koel, maar al snel grijpt het je bij de keel en spat de emotie ervanaf. Met name het toetsenwerk draagt hieraan bij, naast de fijne zang van Doro Pesch. Hoewel ze in het verleden met ballads af en toe de mist is ingegaan, lukt het haar om met deze song moeiteloos te overtuigen. Dat belooft wat voor een volgende langspeler.

Als B-kant is gekozen voor het duet It Still Hurts met Lemmy Kilmister, dat eerder verscheen op Raise Your Fist. Het past perfect bij de nieuwe single, want net als Love’s Gone To Hell is het een traditionele powerballad. Dat er wederom voor dit duet gekozen is, zal ongetwijfeld te maken hebben met het recente verscheiden van de legendarische Kilmister. De maxi single en digitale download bevatten verder nog een alternatieve versie van Love’s Gone To Hell en een demo van het nummer. Daarnaast laat Doro ook nog even haar ruwe kant horen in liveregistraties van Rock Till Death (met een knipoog naar Lemmy Kilmister daar het nummer volgt op het duet) en Save My Soul, die nog maar eens laten horen dat ze ook live nog altijd haar mannetje staat. Na zoveel jaren van stilte is een enkele single misschien wat karig, maar stelt deze in ieder geval niet teleur.

Tracklist:
1. Love’s Gone To Hell (Radio Version)
2. Love’s Gone To Hell (Single Version)
3. It Still Hurts (Featuring Lemmy Kilmister)
4. Rock Till Death (Live, Featuring Hansi Kürsch)
5. Save My Soul (Live)
6. Love’s Gone To Hell (Demo)

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 2 april 2016

Meer Doro:

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.