Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 januari:
  • Colin of Arabia, Street Power, Cold Grip en Premonition
Kalender
Vandaag jarig:
  • Chris Barnes (Six Feet Under) - 58
  • Cozy Powell (Rainbow)† - 78
  • Daniel Schäfer (Boomerang) - 41
  • Dexter Holland (The Offspring) - 60
  • Evan Seinfeld (Biohazard) - 58
  • Jeroen Janssen (Consensus) - 40
  • Jori Grym (Vanguard) - 47
  • Marianne Faithfull† - 79
  • Martin Harb (Visions Of Atlantis) - 40
  • Mitja Harvilahti (Moonsorrow) - 46
  • Paolo Colavolpe (Destrage) - 41
  • Ray Thomas (The Moody Blues)† - 84
  • Rudy Lenners (Scorpions) - 73

Vandaag overleden:
  • Alexi Laiho (Children Of Bodom) - 2020
Review

Israthoum - Black Poison And Shared Wounds
Jaar van release: 2012
Label: Daemon Worship Productions
Israthoum - Black Poison And Shared Wounds
De blackmetalband Israthoum bestaat al flink wat jaren, maar heeft nooit echt potten weten te breken. Black Poison And Shared Wounds - het tweede album van deze groep - maakt eigenlijk ook al vrij snel duidelijk waarom. De bandnaam en vooral de albumtitel getuigen namelijk al van weinig originaliteit. Als het materiaal echter vurig genoeg is, maken clichés me in dit genre nog niet eens zo veel uit, maar Black Poison And Shared Wounds klinkt helaas van de eerste tot de laatste seconde standaard.

Het zegt genoeg dat ik na meerdere luisterbeurten nog altijd niet in staat ben om ook maar één nummer op deze plaat te noemen dat boven de grijze middenmoot uitstijgt. Nou vooruit, Burning The Sephiroth bevat nog wat lekker chaotisch gitaarwerk in het begin, maar verder maken de basale riffs, de niet bijster interessante zanger en een stuitend gebrek aan ideeën dit album tot een slaapverwekkende aangelegenheid. En black metal die hetzelfde effect heeft als voorverwarmde sloffen en een glas warme melk, dat kan nooit goed zijn.

Het is allemaal al honderd keer eerder en beter gedaan. We horen scheuten oude Darkthrone, Gorgoroth en wat thrashinvloeden à la Aura Noir, maar veel minder effectief. Het klinkt te braafjes, mist de agressie en intensiteit van zijn grote voorbeelden. Israthoum is een dan ook een typisch voorbeeld van het ‘eeuwige voorprogramma’, dat op een beleefdheidsapplausje kan rekenen, maar waarvan niemand spontaan eens een album zal opzetten. Overslaan.

Tracklist:
1. Necromancer's Fugue
2. The Unravelling Traveller
3. The Presence, The Baying
4. Burning The Sephiroth
5. Devil Bacchus
6. A Birthmark Of Unexistence
7. Procession Of Demented
8. Eradication Psalm

Score: 60 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 2 februari 2013

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.