Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 november:
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christian "Flake" Lorenz (Rammstein) - 59
  • Derek Lawrence (producent)† - 84
  • Fallon Bowman (Kittie) - 42
  • George Hardie (illustrator) - 81
  • Joey Cape (Lagwagon) - 59
  • Logan Mader (Machine Head) - 55
  • Paul Raymond (UFO)† - 80
  • Pierre Vervloesem (X-Legged Sally) - 61
  • Thomas Lindner (Schandmaul) - 51
  • Viesturs (Infected) - 42
  • Zak Tell (Clawfinger) - 55

Vandaag overleden:
  • Dino Valenti (Quicksilver Messenger Service) - 1994
Review

Mad Max - Another Night Of Passion
Jaar van release: 2012
Label: SPV
Mad Max - Another Night Of Passion
Mad Max is een band uit Münster die al sinds 1982 bezig is met muziek maken. Dat lukt vrij aardig want de band stond zelfs op de rand van een Amerikaanse deal in 1987 maar de toenmalige platenmaatschappij stak daar een stokje voor. Kortom, verder dan gastrollen op tournees met onder andere Yngwie Malmsteen, Alice Cooper en Deep Purple kwam de band niet en modderde tegen wil en dank voort in het marginale circuit.

In de originele bezetting van 1987 (toen de cd Night Of Passion verscheen) werd er een volledig nieuw album opgenomen, onder de vlag van maatschappij SPV, in de hoop dat men hiermee nu eens ergens over de oceaan zou doorbreken. Volgens gitarist Jürgen Breforth had dit album makkelijk de opvolger van zijn bijna-naamgenoot kunnen zijn. Er zijn geen concessies gedaan aan de stijl, dat wil zeggen geen ballads, geen keyboards, alles lekker puur 1987.

Dan de muziek zelf. In een mix van stijlen (ik hoor invloeden van Def Leppard en Gotthard) wordt een zeer aardige cd neergezet zonder echte uitschieters, met uiteraard Michael Voss op zang. Zijn stem heeft mij nooit echt geboeid en het verbaasde me dat zijn gastrol op het laatste album van Michael Schenker zo veel bijval kreeg. Maar nu de band de 'christian metal' een beetje overboord heeft gezet klinkt het in ieder geval al een stukje aangenamer.

De productie van Voss is zeer in orde en als je wel wat hebt met de aloude tachtiger jaren hardrock dan is dit een zeer aardig album geworden. Alleen werken de tijdsgeest en de veranderende smaken en voorkeuren in de rock- en metalwereld niet echt mee voor Mad Max om overzee potten te kunnen breken. Ach...zu Hause ist doch alles schöner. De tour met Axel Rudi Pell afgelopen voorjaar krijgt vanaf oktober dit jaar een vervolg. Een leuk affiche voor een prettig rockavondje. Liefhebbers van livemateriaal moeten voor de digipackversie gaan, deze bevat een liveoptreden in Berlijn.

Tracklist:
1. Rocklahoma
2. 40 Rock
3. Metal Edge
4. You Decide
5. Welcome To Rock Bottom
6. Fallen From Grace
7. Black Swan
8. Back And Alive
9. The Chant
10. Fever Of Love
11. True Blue

Score: 78 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 14 augustus 2012

Zoeken
    14 november:
  • 1914 - Viribus Unitis
  • Creatures - Creatures II
  • Enemynside - In The Shadows Of Unrest
  • Fimbul Winter - What Once Was
  • Lamp Of Murmuur - The Dreaming Prince In Ecstasy
  • Rise Of The Northstar - Chapter 04: Red Falcon Super Battle! Neo Paris War!!
  • Starforce - Beyond The Eternal Night
  • 21 november:
  • Annisokay - Abyss - The Final Chapter
  • Bloodbound - Field Of Swords
  • Danko Jones - Leo Rising
  • Havamal - Age Of The Gods
  • In Virtue - Age Of Legends
  • Midnite City - Bite The Bullet
  • Stryper - The Greatest Gift Of All
  • The Halo Effect - We Are Shadows
Into The Grave

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.