Helldorado
Enquête

Wat is (tot dusver) jouw favoriete song van Mastodon?

Aqua Dementia
Black Tongue
Blood And Thunder
Colony Of Birchmen
Crystal Skull
Curl Of The Burl
Divinations
Floods Of Triton
Hearts Alive
High Road
Iron Tusk
March Of The Fire Ants
Megalodon
More Than I Could Chew
Mother Puncher
Oblivion
Once More ‘Round The Sun
Show Yourself
Steambreather
Teardrinker
The Czar
The Last Baron
The Motherload
The Wolf Is Loose
een andere Mastodon-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 november:
  • Amenra en Marissa Nadler
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • Modder en Lintworm
  • 14 november:
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • 15 november:
  • Blackbriar en Forever Still
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Plan Nine
  • Submit Fest 2025
  • 16 november:
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
    13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ainar (Nomans Land) - 50
  • Aldo Nova - 69
  • Alvaro Jardón (WarCry) - 48
  • Blake Judd (Nachtmystium) - 43
  • Bubi The Schmied (Zed Yago)† - 67
  • Felix Ü. Walzer (Agathodaimon) - 44
  • Jens Bogren (producent) - 46
  • Jörgen Sandström (Entombed) - 54
  • Maias Sosa (Dreamaker) - 40
  • Ryan Van Poederooyen (Devin Townsend) - 53
  • Troy Gregory (Flotsam And Jetsam) - 59

Vandaag overleden:
  • Edgard Brito (Tuatha De Danann) - 2024
  • Shel Talmy (producent) - 2024
Review

My Dark Sin - Libertas In Servitute
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
My Dark Sin - Libertas In Servitute
De kille black metal op dit schijfje gaat weer eens ouderwets door merg en been. Het Italiaanse My Dark Sin speelt vrij traditionele black metal, maar hier en daar zijn er wat moderne fratsen in de muziek gekropen. De band heeft daarnaast gekozen voor een frisse heldere sound die alle instrumenten goed tot hun recht laat komen.

Vier nummers telt deze EP. Opener Solitudo begint vrij modern, maar voelt dankzij snelle passages en ruwe krijszang al gauw vertrouwd. Verslavende melodieuze riffs maken het af. Originaliteit hoeven we niet te zoeken op dit schijfje, maar naast alle power metal die de laatste jaren nog altijd uit Italië komt is dit zeker een verademing. De band weet voldoende variatie aan te brengen in de sound, door af en toe wat gas terug te nemen. De combinatie van slepende passages en ferme uitbarstingen doet het hier in ieder geval goed. Hoogtepunt van deze cd is absoluut het afwisselende Infamita' dat met de ingezette clean vocalen wel een beetje aan een band als Belenos doet denken.

Black metal puristen doen er goed aan om het titelnummer als eerste te draaien, vanwege de vuige blastpartijen. De razendsnelle stukken worden vervolgens op vette wijze afgewisseld met smaakvolle melodieuze passages. Petje af verder voor de productie en het geschifte artwork. My Dark Sin brengt geen grensverleggende muziek, maar wel twintig minuten goed gespeelde black metal. In de tijd dat veel black metal bandjes de underground weer induiken en op de proppen komen met kippenhokproducties, is dit zeer goed te verteren.

Tracklist
1. Solitudo
2. Infamita
3. Libertas In Servitute
4. Far

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 12 april 2008

Into The Grave

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.