Batushka
Enquête

Wat vind jij van de trend dat sommige concertzalen om financiële redenen steeds meer cover- en tributebands boeken?

Prima, ik ga zelf graag naar shows van coverbands
Geen probleem, ik ga af en toe zelf naar een coverband kijken
Van mij hoeft het niet, maar ik snap dat zalen die keuze maken
Jammer, ik heb totaal geen behoefte aan cover- of tributebands
Schandalig, de zalen moeten origineel talent ondersteunen
Ik heb geen mening over dit onderwerp
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 februari:
  • Deftones, Denzel Curry en Drug Church
  • Elderwind en Cân Bardd
  • Ho99o9 en N8Noface
  • 11 februari:
  • MØL, Tayne, Cold Night For Alligators
  • Sylosis, Revocation, Distant en Life Cycles
  • 12 februari:
  • Lorna Shore
  • 13 februari:
  • Born From Pain, LIES!, Out Of The Blue, Crashjaw
  • Proxima Flare, Xenotime, Inside Of The Heartless en Anatidaephobia
  • Stygian Bough, A Bell Witch & Aerial Ruin Collaboration en 40 Watt Sun
  • Sylosis, Revocation, Distant en Life Cycles
  • Visions Of Atlantis, Warkings en Induction
  • Wounded en Remembrace
  • 14 februari:
  • Cryptosis en Sad Whisperings
  • March Into Valhalla
  • Plan Nine
  • Sleep Theory en The Pretty Wild
  • 15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
Geen concerten bekend voor 10-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Paul (Sinister) - 51
  • Cliff Burton (Metallica)† - 64
  • Manu Chauty (Midwinter) - 48
  • Mark "Money Mark" Nishita (Beastie Boys) - 66
  • Mike Hanus (Fleshcrawl) - 50
  • Nigel Olsson (Uriah Heep) - 77
  • Péter Musitz (Casketgarden) - 46
  • Steve Bailey (Jethro Tull) - 66
  • Tony Reno (Europe) - 63
Review

Vinterriket - ...Und Die Nacht Kam Schweren Schrittes (re-release)
Jaar van release: 2007
Label: Displeased Records
Vinterriket - ...Und Die Nacht Kam Schweren Schrittes (re-release)
Eenzaamheid, Natuur, Depressie en het Desolate. Dat zijn de sleutelwoorden voor dit werkstuk van het Duitse Vinterriket.
Officieel werd dit stukje vastgelegde ijzigheid al uitgebracht in 2002, maar met dank aan Displeased kan er nu wederom genoten worden van deze duistere ambient klanken.

Met een volstrekt afgebakend minimalisme heeft de man achter Vinterriket 7 vrij lange soundscapes in elkaar gesleuteld. Hoewel het album alleen keyboardgeluiden bevat, heeft men toch een redelijke sfeer weten te scheppen dan dat sommige woeste black metal bands dat doen. Ook vergelijkbaar materiaal als de laatste twee Burzum albums wordt ruimschoots overtroffen.

De nummers zijn zoals gezegd allemaal vrij lang en uiteraard is de afwisseling minimaal. Franje en bombastische passages zoals Summoning dat heeft hoef je hier dan ook niet de verwachten. De muziek werkt hypnotiserend en anderzijds verzachtend, maar door het kale geluid, blijft er altijd een naargeestige leegte doorschemeren.

De vraag is natuurlijk wie zit te wachten op dit soort albums. Hoewel het plaatje best aardig verzorgd is, begin ik aardig moe te worden van de maandelijkse releases van deze Duitser. Per release lijkt het vuur meer te doven, dus ben ik benieuwd wat er in de toekomst nog meer gaat verschijnen. Ben je echter een fan van groepen als Perunwit, Wojnar en natuurlijk Vinterriket zelf, dan kun je dit koude werkje blind aanschaffen.

Tracklist
1. Boten Der Rückkehr
2. Visionen Nächtlicher Fluten
3. Im Sog Der Feuer Des Schicksals
4. Kosmische Schattenspiele
5. Raben Über Dem Grab Der Vollendung
6. Die Ruinen Des Jenseits
7. ...Zurück Blieb Nur Die Ewige Schwärze

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 15 april 2007

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.