Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Hunter Omega & Warlord
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 23 mei:
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
    22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrzej Selwon (Naumachia) - 43
  • Bill Whelan (componist) - 76
  • Dalbello - 67
  • Daniel Erlandsson (Arch Enemy) - 50
  • Dennis Leeflang (Sun Caged) - 47
  • Eyal Levi (Dååth) - 47
  • Kenny Hickey (Type O Negative) - 60
  • Morrissey (The Smiths) - 67
  • Morteüs (Destinity) - 45
  • Natasha Shneider (Queens Of The Stone Age)† - 70
  • Petri Eskelinen (Rapture) - 48
  • Richard Wagner (componist)† - 213
  • Zephiros (Destinity) - 45

Vandaag overleden:
  • Kirk Arrington (Metal Church) - 2023
Review

Trouble - Psalm 9 (re-release)
Jaar van release: 2006
Label: Escapi Music
Trouble - Psalm 9 (re-release)
Are you looking for trouble? Dan kom je eindelijk aan je trekken want na meermaals uitstel kan je nu alvast de re-releases van de eerste twee Trouble albums aanschaffen. Begin volgend jaar verschijnt dan nog een heuse dvd, het nieuwe album Simple Mind Condition en de re-release van Plastic Green Head.

Trouble is een Amerikaanse klassieke doomrockband die nooit echt is doorgebroken. Ondanks prachtige songs, een loodzware sound en vette gitaarsolo’s is het kwintet uit Chicago nooit verder geraakt dan een cultstatus. Het debuut Psalm 9 was al jaren niet meer te verkrijgen en dat is een schande want deze elpee uit 1984 is een doomklassieker van jewelste. Klassieke heavymetalsongs als Assasin worden afgewisseld met slepende songs als het titelnummer.

Jonge fans die nu de pracht van Candlemass en Solitude Aeternus hebben ontdekt, moeten dit pareltje in huis halen. En Black Sabbath fans die te lui waren om zich te verdiepen in Trouble krijgen nu ook een extra kans. Als bonus krijg je een korte dvd (19 minuten) waarbij je Trouble drie songs in een plaatselijke televisiestudio ziet vertolken. Inclusief een hilarische interview dat zelfs Spinal Tap niet had gehaald qua overdrevenheid. Voor het bonusmateriaal moet je het dus niet doen, wel voor het album.

Tracklist:
1. The Tempter
2. Assassin
3. Victim Of The Insane
4. Revelation (Life Or Death)
5. Bastards Will Pay
6. The Fall Of Lucifer
7. Endtime
8. Psalm 9
9. Tales Of Brave Ulysses
+ Bonus DVD: Public Access Cable Show 1982

Score: 90 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 28 december 2006

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.